Informace k předprodeji na utkání s Jihlavou a Vladivostokem

Klub
O L O M O U C – Olomoučtí hokejisté se po více než týdenní pauze znovu podívají na domácí led v rámci přípravného zápasu. V úterý 21. srpna se v 17:00 utkají podruhé v tomto měsíci s jihlavskou Duklou. Osobní předprodej na tento duel je naplánován na pondělí 20.8. od 16:00 do 17:00. Druhým soupeřem Hanáků pak bude v pátek 24. srpna v 16:00 účastník KHL Admiral Vladivostok, na tento velmi očekávaný zápas bude předprodej na pokladnách zimního stadionu probíhat ve čtvrtek 23. srpna také od 16:00 do 17:00. On-line předprodej na oba přípravné duely prostřednictvím služeb Tickeportalu započne už ve čtvrtek 16.8. v 9:00. V den utkání pak bude prodej vstupenek probíhat vždy dvě hodiny před startem zápasů. Dovolujeme si upozornit, že v průběhu přípravných duelů nebude otevřena pokladna u Slovanského domu.