Časomíra se zastavila na údaji 15:20, když oba zkušení borci shodili rukavice a rozhodli se odměnit pětistovku nejvěrnějších fanoušků zajímavým soubojem.

Kdo se pral?

Alexandr Lhotský
36 let, 177 cm, 78 kg, obránce

Lukáš Havel
30 let, 175 cm, 80 kg, útočník

"Já ani nevím, jak to přesně vypuklo. Šel jsem hráči do těla, on mě sekl, vrátil jsem mu to, přiletěla mi rána a už jsme byli v sobě," vrátil se Lhotský k pěstnímu souboji.

Rozhodčí je navíc od sebe ani neodtrhli. "Nechali to, jak to bylo. Pokud někdo neleží v krvi, tak by to měli nechat," myslí si šestatřicetiletý obránce Mory.

"Dlouho jsem se nepral. Už je to opravdu hodně dávno, co to bylo naposledy. Nejsem typ, který by bitky vyhledával," uvedl.

Lhotský přitom za 15 minut hry stihl víc, než někteří jiní za celý zápas. Kromě trestu na pět minut + do konce utkání si připsal i asistenci na úvodní branku Selingra, a tím pádem i plusový bod.

"Měl jsem dát gól. Spoluhráči si mě dobírali, že jsem ještě v základní části neskóroval. Ale viděl jsem dobře postaveného Seloše (Pavla Selingra), tak jsem mu přihrál," popisoval pohlednou kombinaci Lhotský, který si góly šetří do play-off. "Kéž by," usmál se.

FOTO: Martin Pavlík