Autogramiáda se blíží! Velká předsezónní podpisová akce proběhne v Olympii

Zuzana Spurná
O L O M O U C – Začátek sezóny se nezadržitelně blíží. Ještě před tím, než Kohouti vyjedou poprvé na led v rámci extraligového zápasu nového ročníku, se ale uskuteční akce, která k zahájení sezóny neodmyslitelně patří. Stejně jako v předchozích dvou letech, i tentokrát proběhne autogramiáda celého A týmu. Letos se však mění místo konání, velká podpisová akce tak proběhne v obchodním centru Olympia, a to ve čtvrtek 1. září od 16 hodin.

Těšit se můžete na kompletní olomoucké áčko, a to včetně letošních posil - Martina Faltera, Anatolije Protasenji, Tomáše Fořta, Viléma Buriana, Petra Strapáče nebo Davida Ostřížka. Svou první autogramiádu zažije také nejmladší člen A týmu, sedmnáctiletý obránce Jakub Galvas. Olomoučtí hokejisté budou mít k dispozici znovu podpisové kartičky, neváhejte si ale přinést k podpisu i dresy, šály a další fanouškovské předměty. Podpisová akce se uskuteční v pasáži obchodního centra Olympia

Přátelský zápas s Trenčínem, hraný na ledě slovenského týmu a původně plánovaný na 1. září, byl přeložen na pátek, tedy 2. září.