Domácí zápasy proti Vítkovicím a Hradci Králové bude vysílat ČT sport

O L O M O U C – Olomoucká Mora se poprvé v sezóně 2014/15 objeví na obrazovkách České televize, konkrétně na programu ČT sport. Bude se jednat o domácí zápasy s týmy Vítkovic a Hradce Králové. První utkání se hraje v pátek 3. října, a to od 18:20. Střetnutí s královehradeckým Mountfieldem je na programu v úterý 14. října od 19 hodin.

V loňské baráži jste už živý přenos z utkání olomouckých Kohoutů mohli spatřit, nyní tomu tak bude poprvé i v extraligové sezóně. Hned dvakrát během dvou týdnů bude na programu ČT sport odvysílán živý přenos z domácího zápasu Mory.

Bude se jednat o zápasy s Vítkovicemi a Hradcem Králové. První ze dvou jmenovaných duelů se odehraje již tento pátek 3. října, a to od 18:20. Souboj s Mountfieldem HK je naplánován na úterý 14. října, začátek utkání bude v 19 hodin.

Utkání s Vítkovicemi bude živě z olomoucké plecharény komentovat dvojice Tomáš Jílek a Martin Hosták, první vzájemné měření sil s Hradcem Králové pak svým komentářem doplní Ondřej Zamazal a David Pospíšil.

My však věříme, že dáte přednost zhlédnutí hokeje na vlastní oči a obou zápasů se zúčastníte v roli fanoušků! S KOHOUTEM VE ZNAKU, S BOJOVNOSTÍ V SRDCI.