Důležité informace k rozpisu utkání play-out, ceně vstupenek a předprodeji

Klub
O L O M O U C – Kohouty čeká posledních šest utkání letošní sezóny. V rámci play-out se navíc pouze třikrát představí doma. Nechcete si nechat utéct poslední zápasy letošního ročníku? Pak věnujte pozornost informacím níže. Ceny vstupného se pro play-out mění. Permanentkáři mají vstup zdarma, všichni ostatní zaplatí za lístek 100 Kč bez rozdílu sektoru. Předprodej na první zápas s Karlovými Vary proběhne v pondělí 6. března od 16 do 17 hodin na pokladnách zimního stadionu.

Po posledním dramatickém utkání základní části je jasné, že se Kohouti do play-off nepodívají. Olomouc si zahraje šest zápasů o udržení, nebezpečí pádu do baráže už ale Hanákům nehrozí. Před Karlovými Vary mají totiž náskok jednadvaceti bodů, před Pardubicemi dokonce šestadvaceti.

Po dvoudenním volnu a tréninku se Hanáci poprvé v rámci play-out představí doma, kde vyzvou utrápené Karlovy Vary, a to 7. března. I závěrečná šestice zápasů se hraje v rychlém tempu, a tak čekají Kohouty během stejného týdne ještě další dva zápasy - 10. března Pardubice o dva dny později, tedy v neděli 12. 3. Zlín. Proti Pardubicím i Zlínu ale nastoupí Olomouc na ledě zmíněných dvou soupeřů.

17. března změří Hanáci síly se Zlínem znovu, tentokrát ale před vlastními fanoušky. O další dva dny později (19. března) se Kohouti vydají znovu na cestu, tentokrát do Karlových Varů. Sezónu zakončí na vlastním ledě, a to 24. března v utkání s Pardubicemi.

Rozpis utkání play-out:

7. 3. HC Olomouc – HC Energie Karlovy Vary 18:00

10. 3. HC Dynamo Pardubice – HC Olomouc 18:00

12. 3. PSG Zlín – HC Olomouc 15:30

17. 3. HC Olomouc – PSG Zlín 18:00

19. 3. HC Energie Karlovy Vary – HC Olomouc 15:30

24. 3. HC Olomouc – HC Dynamo Pardubice 18:00

V rámci play-out také došlo ke změně v ceně vstupného. Permanentkáři mají vstup na domácí utkání HC Olomouc zdarma se zachováním stávajícího místa. Vstupné do všech ostatních sektorů bez rozdílu (sezení i stání) je 100 Kč.

Vstupné na play-out:

Permanentkáři: zdarma

Sezení + stání: 100 Kč

Předprodej na utkání s Karlovými Vary

Předprodej na první zápas play-out, tedy utkání s Karlovými Vary v úterý 7. března proběhne tradičně den předem, tedy v pondělí 6. března od 16 do 17 hodin na pokladnách zimního stadionu.