Richard Brančík byl jednou z největších osobností v kádru trenérů Fialy a Tomajka. Fanoušci si ho zamilovali, v kabině měl respekt a pravidelně týmu přispíval svými kanadskými body.

V letošní sezóně se však trochu trápil, nakonec ho trenéři přesunuli do čtvrté lajny. Ročník přesto dohrál, za celou základní, nadstavbovou i vyřazovací část vynechal pouhé dva zápasy. "Čeká mě operace nohy a potom se uvidí, kde budu hrát, zda to bude ve druhé lize nebo třeba někde v první. Ze strany Olomouce ale zájem není," prozradil Brančík.

⇒ Richard Brančík

Spoluhráči a hrstka nejvěrnějších fanoušků se s ním rozloučila na čtvrteční marketingové akci klubu a pivovaru Radegast v hospodě Radegastovna, kde Richard musel odpracovat hodinu v roli číšníka. Od hráčů a kustoda Petra Přecechtěla poté obdržel dres s velkým pivem. Na zádech pak byly místo čísla čáry z pivní účtenky.

Na akci nechyběli Milan Ministr, Jakub Bartoň, Jiří Ondrušek, Tomáš Zbořil, Štefan Žigárdy, Alexandr Lhotský, Petr Haluza, Michal Černý, Filip Smejkal, Jakub Čuřík a další hokejisté. "Udělalo mi to velkou radost, daleko větší, než celá sezóna," nechal se kapitán slyšet v době, kdy už měl za sebou náročnou hodinovou směnu v Radegastovně.

Nezbývá, než Richardovi za jeho služby Moře poděkovat a popřát mu do budoucna hodně štěstí a úspěchů v hokejovém i osobním životě. Brančo, děkujeme!

Aktuálně na webu
Po Vánocích bychom chtěli začít vítěznou šňůru, řekl Tomáš Houdek

O L O M O U C – Extraliga se sice na chvíli zastavila, olomoučtí hokejisté ale dál poctivě trénují. Kohouti pod dozorem trenérů Fialy a Dopity pilují své dovednosti na ledě někdy i dvakrát denně, moc času na odpočinek tedy nemají. Přesto si našli i chvilku na to, aby se i oni vánočně naladili a připomněli si nadcházející svátky. Ty však Kohouti stráví převážně na olomouckém zimáku. Mezi Vánocemi a Silvestrem jsou totiž na programu nejvyšší soutěže další tři kola.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej