Richard Brančík byl jednou z největších osobností v kádru trenérů Fialy a Tomajka. Fanoušci si ho zamilovali, v kabině měl respekt a pravidelně týmu přispíval svými kanadskými body.

V letošní sezóně se však trochu trápil, nakonec ho trenéři přesunuli do čtvrté lajny. Ročník přesto dohrál, za celou základní, nadstavbovou i vyřazovací část vynechal pouhé dva zápasy. "Čeká mě operace nohy a potom se uvidí, kde budu hrát, zda to bude ve druhé lize nebo třeba někde v první. Ze strany Olomouce ale zájem není," prozradil Brančík.

⇒ Richard Brančík

Spoluhráči a hrstka nejvěrnějších fanoušků se s ním rozloučila na čtvrteční marketingové akci klubu a pivovaru Radegast v hospodě Radegastovna, kde Richard musel odpracovat hodinu v roli číšníka. Od hráčů a kustoda Petra Přecechtěla poté obdržel dres s velkým pivem. Na zádech pak byly místo čísla čáry z pivní účtenky.

Na akci nechyběli Milan Ministr, Jakub Bartoň, Jiří Ondrušek, Tomáš Zbořil, Štefan Žigárdy, Alexandr Lhotský, Petr Haluza, Michal Černý, Filip Smejkal, Jakub Čuřík a další hokejisté. "Udělalo mi to velkou radost, daleko větší, než celá sezóna," nechal se kapitán slyšet v době, kdy už měl za sebou náročnou hodinovou směnu v Radegastovně.

Nezbývá, než Richardovi za jeho služby Moře poděkovat a popřát mu do budoucna hodně štěstí a úspěchů v hokejovém i osobním životě. Brančo, děkujeme!

Aktuálně na webu
Od 11. července si budete moci zarezervovat permanentku z pohodlí domova

O L O M O U C – Ještě jste si nestihli koupit permanentní vstupenku na nadcházející sezónu 2016/17? Nevadí, od pondělí 11. července si budete moci „permici“ zarezervovat z pohodlí domova, a to přes internetový systém. Permanentku pak bude možné zaplatit buď na sekretariátu klubu, nebo na pobočkách Ticketportalu, případně prostřednictvím internetu. Ve všech případech však permanentku po zaplacení obdržíte pouze na sekretariátu klubu.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2016 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej