Fandíte Kohoutům i Sigmě? V pátek stihnete oba zápasy!

Klub
O L O M O U C – Jste fanoušky olomouckého hokeje i fotbalu? Tak to jste si určitě všimli, že v pátek 30. září hrají na domácích hřištích oba týmy. Sigma přivítá Žižkov, Mora vyzve úřadující mistry z Liberce. Obě utkání měla začínat shodně v 18 hodin, olomoucký fotbalový klub ale po dohodě s Žižkovem první výkop přeložil už na 16 hodin. Fanoušci tak stihnou i zápas Mory, který začíná v 18 hodin.

Fotbalisté SK Sigma Olomouc mají v pátek 30. září na programu deváté kolo Fotbalové národní ligy. Během něj změří síly s Viktorií Žižkov. Původně byl start zápasu naplánován na 18 hodin, vzhledem ke kolizi s utkáním mezi HC Olomouc a Bílými Tygry Liberec a přeloženému pořadatelství, se však olomoucký fotbalový klub dohodl se svým soupeřem na dřívějším startu utkání.

První výkop tak na Andrově stadionu proběhne už v 16 hodin. Fanoušci, kteří fandí oběma týmům, jak Sigmě, tak HC Olomouc, tak stihnou oba zápasy. Duel mezi Kohouty a úřadujícími mistry z Liberce je na programu od 18 hodin. Fanouškům nahrává i krátká vzdálenost mezi oběma stadiony.

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný sportovní zážitek na obou stadionech!