HC Olomouc přeje šťastné a veselé Vánoce!

Klub
O L O M O U C – Rok se s rokem sešel a znovu jsou tu ty zřejmě nejkrásnější svátky v roce. Období, sice bez hokeje, ale za to s nezaměnitelnou atmosférou. Svátku klidu a rodinné pohody – Vánoce. K vánočním svátkům nezapomněli popřát ani zástupci vedení klubu, hráčů a redakce olomouckého webu.

Vedení HC Olomouc přeje fanouškům šťastné a veselé vánoční svátky prožité v klidu a hlavně ve zdraví. Do nového roku 2017 pak hromadu štěstí, zdraví, úspěchů a nezapomenutelné chvíle prožité na olomouckém stadionu.

S přáním se přidali také hráči. „Všem fanouškům přejí hráči HC Olomouc klidné prožití vánočních svátků, vše nejlepší do nového roku a hlavně, pevné nervy,“ vzkázal za celou kabinu kapitán Martin Vyrůbalík.

Redakce webu se s přáním přidává. Přejeme Vánoce jako z pohádky s vašimi nejbližšími, bohatého Ježíška a do nového roku, štěstí, zdraví, ať vám naše články co nejčastěji vykouzlí úsměv na rtech, výkony Kohoutů ať vám dělají radost a při fandění vás nezradí hlasivky.