Hledáme fotografa mládežnických týmů!

Redakce
O L O M O U C – Baví tě fotit sport a hokej obzvlášť? Chceš získat praxi během práce v redakci webu extraligového klubu? Využívat výhody spojené s prací v redakci? Tohle je tvá šance! Hledáme do týmu fotografku nebo fotografa na focení mládežnického hokeje, a to především staršího a mladšího dorostu.

Co nabízíme?

Možnost získat zkušenosti v oblasti redakční práce na webu extraligového hokejového klubu a přiučit se novým schopnostem.
Šanci nahlédnout do zákulisí fungování profesionální sportovní organizace.
Volný vstup na zápasy A-týmu.
Finanční ohodnocení vykonané práce.
Práci v mladém a přátelském kolektivu.

Co požadujeme?

Časovou flexibilitu – mládež hraje své zápasy ve všední dny odpoledne a o víkendu kolem poledne. Fotografie by pak měly být na webu co nejdříve.
Ochotu učit se a poslouchat rady zkušenějších kolegů.
Nadšení do práce a chuť stále se zlepšovat.

Pokud tě naše nabídka zaujala, ozvi se!

Na e-mail redakce.hco@gmail.com pošli do 14. srpna 2016 následující:
Portfolio alespoň dvaceti fotografií se sportovní tématikou. Pokud žádné nemáš, olomouckou mládež čeká několik přípravných zápasů, kde může každý fotit dle libosti.
Pár slov o sobě a motivační dopis.
Jakékoli další informace a materiály, o kterých si myslíš, že ti pomohou získat nabízenou práci.

Všem zájemcům přejeme pevnou ruku, dobré světlo a hodně štěstí! V případě jakýchkoli dotazů nás neváhej kontaktovat na výše uvedeném e-mailu.