Hokejisté TELH dají za každou branku 100 korun na sledge hokej

Klub
Všichni hráči Tipsport extraligy se v rozjetém ročníku 2017/2018 rozhodli pro skvělý čin. Za každou branku, která v jakémkoliv zápase naší nejvyšší soutěže padne, věnují 100 korun na podporu České sledge hokejové asociace. Ale pozor, i v zápasech, které by skončily fotbalovou remízou 0:0, nezůstanou sledge hokejisté bez podpory. Postarají se o ni brankáři, kteří za každou nulu zaplatí také 100 korun.

Od startu sezony padlo už 1103 branek, bylo vychytáno 42 čistých kont. Tedy 110 300,- za vstřelené branky a 4 200,- díky neprůstřelným brankářům. Mezi největší podpůrce se tak řadí zejména nejlepší extraligoví střelci v čele s Martinem Růžičkou a Tomášem Mertlem (oba 19 branek) a samozřejmě brankáři Patrik Rybár s Branislavem Konrádem (oba 6 čistých kont).

O projektu

Projekt s názvem Pojedeme v tom spolu?!, vznikl ve spolupráci CSHA a CAIHP s marketingovou podporou BPA a všech týmů české Tipsport extraligy pod záštitou ČSLH.

Projekt spočívá v podpoře České sledgehokejové asociace, která zastupuje osm týmů v celé České republice a má pod svými křídly přes sto handicapovaných hráčů. Jsou to lidé, ke kterým se v jednu chvíli štěstí otočilo zády, a dnes již bohužel nejsou schopni hrát klasický lední hokej. A tak hrají sledgehokej, jedinou formu hokeje pro vozíčkáře. V Čechách se tento sport hraje již 17 let.

Do akce se mohou zapojit jak firmy, tak zaměstnanci i jiné subjekty či jedinci. Stačí si vybrat oblíbený hokejový tým a za každý gól, který tento tým vstřelí pak poslat 100 Kč na určený bankovní účet jako podporu sledge hokeje.

Další informace:

· web pojedemevtomspolu.cz