Hráči HC Olomouc prodejem punčů podpoří Tyflocentrum Olomouc

Klub
O L O M O U C – Ještě v dobách první ligy se hokejisté A-týmu HC Olomouc účastnili vánoční tradice prodeje punčů ve stánku Dobrého místa pro život. A letos se k této tradici vrací, aby podpořili Tyflocentrum Olomouc, se kterým hokejový klub od této sezóny spolupracuje. Koupí punče od hráčů „áčka“ můžete Tyflocentrum podpořit již příští středu 25. listopadu od 16:00 do 20:00. Nechte se obsloužit olomouckými Kohouty!

Olomoucký hokejový klub v této sezóně aktivně podporuje Tyflocentrum Olomouc. To se specializuje na pomoc nevidomým a slabozrakým osobám, pomáhá jim najít pracovní uplatnění, nabízí poradenství a další služby. Již dříve tento rok jste mohli Tyflocentrum Olomouc o. p. s. podpořit nákupem odznáčku s logem klubu nebo dražbou hokejky kapitána Vyrůbalíka, nyní tak můžete učinit koupí výborného punče, který vám naservírují hráči HC Olomouc ve stánku Dobrého místa pro život.

Sdružení Dobré místo pro život provozuje svůj stánek na olomouckých vánočních trzích již několik let. Olomoučtí Kohouti v něm v minulosti prodávali dvakrát, a to v roce 2011 a 2012. Nyní se do stánku vrací, aby opět podpořili dobrou věc. Do role prodejců se vžijí ve středu 25. listopadu od 16:00 a prodávat budou až do osmi do večera. Stánek Dobrého místa pro život se nachází naproti kavárny Opera. Jednotlivé skupinky se budou střídat vždy po půl hodině. Veškerý výtěžek z prodeje bude putovat na konto Tyflocentra Olomouc.

Kdo a kdy bude prodávat?
• 16:00 – 16:30: Dávid Buc, Adam Zeman a Miroslav Holec
• 16:30 – 17:00: Jan Jaroměřský, Jakub Matai a Tomáš Mikúš
• 17:00 – 17:30: Jakub Herman, Robin Staněk a Roman Rác
• 17:30 – 18:00: Jan Knotek, Tomáš Houdek a Marek Laš
• 18:00 – 18:30: Jakub Urbisch, David Škůrek a Petr Kafka
• 18:30 – 19:00: Branislav Konrád, Jiří Ondrušek a Jiří Řípa
• 19:00 – 19:30: David Nesvadba, Alex Rašner a Jan Eberle
• 19:30 – 20:00: Tomáš Valenta, Michal Vodný, Aleš Jergl a Šimon Beták

Berte prosím na vědomí, že v rozpisu může dojít ke změnám.

Nepůjde však jen o punč. V 18:00 také proběhne aukce dresu HC Olomouc podepsaného celým týmem. Domů si tak můžete odnést i zajímavý suvenýr. Přijďte nasát vánoční atmosféru olomouckých trhů, setkat se s hráči HC Olomouc a hlavně podpořit dobrou věc nákupem lahodného punče!