Informace ke vstupnému na domácí přípravné utkání s Kometou Brno

Klub
O L O M O U C – Své třetí přípravné utkání sehraje Mora proti velice atraktivnímu soupeři, proti němuž už sehráli ne jeden vypjatý a fanoušky hojně navštěvovaný zápas. Řeč je o týmu Komety Brno, proti kterému sehrají Kohouti vzájemný duel v úterý 19. srpna od 17 hodin ve své plecharéně. Už nyní můžete kupovat vstupenky on-line, osobně pak na pokladně zimního stadionu v pondělí.

Už odteď si můžete kupovat nebo rezervovat vstupenky na úterní domácí přípravné utkání proti Kometě Brno, a to v rámci internetového systému. V případě, že dáte přednost osobnímu předprodeji vstupenek, můžete využít možnosti, kdy budou v pondělí od 12 do 17 hodin otevřeny pokladny zimního stadionu. Zde si budete moci koupit vstupenku, či vyměnit rezervaci za lístek.

Upozorňujeme, že rezervace vstupenek platí do úterý 19. srpna 12:00! Do této doby musíte mít vstupenku zaplacenou, a to buď přímo přes internet, na jedné z poboček Ticketportalu, nebo na zimním stadionu v již zmíněném pondělním termínu.

Před samotným utkáním, které startuje v 17 hodin, budou pokladny otevřeny dvě hodiny před úvodním buly, tedy od 15 hodin. Otevřena bude i třetí pokladna u Slovanského domu, zde si ovšem budete moci zakoupit pouze vstupenky do sektorů na stání. V případě zájmu o vstupenky na sezení využijte pokladny ve dvoře zimního stadionu.

Jednotlivá vstupenka na všechna domácí přípravná utkání Mory stojí 50 Kč. Držitelé permanentek mají vstup zdarma a právo na svou vybranou sedačku.