Informace ke vstupnému na domácí přípravné utkání s Nitrou

Klub
O L O M O U C – Předposlední domácí přípravný zápas na extraligovou sezónu 2014/15 sehraje Mora na svém ledě v úterý od 17 hodin proti slovenskému extraligistovi z Nitry. Vstupenky na úterní utkání jsou už nyní dostupné na internetu, kde si je můžete rezervovat nebo rovnou koupit. Osobní předprodej na pokladně zimního stadionu bude probíhat v pondělí.

Už odteď si můžete kupovat nebo rezervovat vstupenky na úterní domácí přípravné utkání proti týmu HK Nitra, a to v rámci internetového systému. V případě, že dáte přednost osobnímu předprodeji vstupenek, můžete využít možnosti, kdy budou v pondělí od 16 do 18 hodin otevřeny pokladny zimního stadionu. Zde si budete moci koupit vstupenku, či vyměnit rezervaci za lístek.

Změna! Rezervace vstupenek platí do pondělí 25. srpna 23:59! Už ne tedy do dvanácté hodiny v den utkání. Do doby zvýrazněné tučným písmem musíte mít vstupenku zaplacenou, a to buď přímo přes internet, na jedné z poboček Ticketportalu, nebo na zimním stadionu v již zmíněném pondělním termínu.

Před samotným utkáním, které startuje v 17 hodin, budou pokladny otevřeny dvě hodiny před úvodním buly, tedy od 15 hodin. Otevřena bude i třetí pokladna u Slovanského domu, zde si ovšem budete moci zakoupit pouze vstupenky do sektorů na stání. V případě zájmu o vstupenky na sezení využijte pokladny vedle vrátnice zimního stadionu.

Jednotlivá vstupenka na všechna domácí přípravná utkání Mory stojí 50 Kč. Držitelé permanentek mají vstup zdarma a právo na svou vybranou sedačku.

POZNÁMKA: Vedení olomouckého klubu také prosí fanoušky o to, aby na utkání chodili s dostatečným předstihem. Na zápas proti Nitře už budou fungovat turnikety a vzhledem k zájmu o předešlé přípravné duely je možné, že se budou tvořit u vstupu o útrob zimního stadionu fronty. Určitě tedy uděláte dobře, když si na utkání vyjdete dříve. Děkujeme.