Informace ke vstupnému na domácí přípravné utkání se Skalicou

Klub
O L O M O U C – Poslední domácí přípravné utkání před očekávaným startem nové sezóny se blíží. Olomoucká Mora v pátek změří síly s účastníkem slovenské nejvyšší soutěže Skalicou. Již nyní máte možnost zakoupit vstupenky na toto utkání, a to pomocí internetového předprodeje. Osobní prodej vstupenek proběhne ve čtvrtek v odpoledních hodinách.

Už odteď si můžete kupovat nebo rezervovat vstupenky na páteční domácí přípravné utkání proti týmu HK 36 Skalica, a to v rámci internetového systému. V případě, že dáte přednost osobnímu předprodeji vstupenek, můžete využít možnosti, kdy budou ve čtvrtek od 16 do 18 hodin otevřeny pokladny zimního stadionu. Zde si budete moci koupit vstupenku, či vyměnit rezervaci za lístek.

Změna! Rezervace vstupenek platí do čtvrtka 4. září 23:59! Do doby zvýrazněné tučným písmem musíte mít vstupenku zaplacenou, a to buď přímo přes internet, na jedné z poboček Ticketportalu, nebo na zimním stadionu v již zmíněném čtvrtečním termínu.

Před samotným utkáním, které startuje v 17 hodin, budou pokladny otevřeny dvě hodiny před úvodním buly, tedy od 15 hodin. Otevřena bude i třetí pokladna u Slovanského domu, zde si ovšem budete moci zakoupit pouze vstupenky do sektorů na stání. V případě zájmu o vstupenky na sezení využijte pokladny vedle vrátnice zimního stadionu.

Jednotlivá vstupenka na všechna domácí přípravná utkání Mory stojí 50 Kč. Držitelé permanentek mají vstup zdarma a právo na svou vybranou sedačku.

POZNÁMKA: Vedení olomouckého klubu také prosí fanoušky o to, aby na utkání chodili s dostatečným předstihem. Na zápas proti Skalici už budou fungovat turnikety a vzhledem k zájmu o předešlé přípravné duely je možné, že se budou tvořit u vstupu o útrob zimního stadionu fronty. Určitě tedy uděláte dobře, když si na utkání vyjdete dříve. Děkujeme.

Permanentky jsou stále v prodeji

Pokud jste si ještě nestihli zakoupit permanentní vstupenky na nový ročník Tipsport extraligy, nevadí. Stále totiž máte možnost celosezónní vstupenku zakoupit, a to na sekretariátu klubu.

V pondělí 8. září přineseme informace o vstupenkách na první extraligové utkání, které se uskuteční v pátek od 18:00. Kohouti v boji o první body do tabulky vyzvou pražskou Slavii.