Informace o cenách vstupenek na domácí duely vyřazovací části

Klub
O L O M O U C – Bezmála už týden je jasné, že se olomoučtí Kohouti ve své druhé extraligové sezóně po postupu z druhé nejvyšší soutěže zúčastní vyřazovacích bojů. Ve zbylých čtyřech kolech základní části se rozhodne, jestli postoupí přímo do čtvrtfinále, nebo o postupu do něj budou usilovat v předkole. Nasnadě je tak otázka, v jakém cenovém rozmezí se budou pohybovat vstupenky na vyřazovací část. V článku naleznete celý cenový rozvrh, který počítá až s možným postupem do finále. Majitelé permanentek budou mít vždy předkupní právo.

Cenové rozdělení vstupenek na ČP play-off

Předkupní právo pro permanentkáře

Majitelé permanentek ze základní části sezóny 2015/16 mají předkupní právo na vstupenky na domácí zápasy Česká pojišťovna play-off. Předkupního práva budou moci využít v termínech určených klubem. Vstupenky budou vydávány pouze po předložení permanentní vstupenky (výdej pouze na stejné místo permanentky).

Volný prodej všech neobsazených míst bude limitován v počtu 4 ks vstupenek na osobu.

Termíny a časy předprodeje vstupenek budou uvedeny na našich klubových stránkách dle průběhu utkání ČP play-off.

Slevy

Děti do 120 cm – zdarma bez nároku na sedačku.
Vozíčkáři – vstup zdarma + doprovod (také zdarma).

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY FANOUŠKY!

Vedení klubu prosí fanoušky, aby na utkání přišli s dostatečným časovým předstihem. Turnikety na zimním stadionu nejsou schopny během několika málo minut pojmout stovky lidí. Děkujeme za pochopení.