Informace pro fanoušky, kteří se chystají podpořit Kohouty v Chomutově

Klub
O L O M O U C – Druhý barážový duel odehraje Mora na ledě chomutovských Pirátů už v pátek. Vedení chomutovského klubu ale ještě před utkáním žádá fanoušky, kteří uvažují o tom, že podpoří Kohouty přímo na ledě soupeře, o nahlášení přibližného počtu vstupenek. Až do 9 hodin v den zápasu bude pro hostující příznivce rezervován sektor N. Dále vedení klubu upozorňuje, že v aréně platí přísná pravidla.

Zástupci vedení chomutovského klubu budou pro vás, fanoušky olomoucké Mory, rezervovat sektor hostí označený jako sektor N, a to do 9:00 v den utkání. Tento sektor má kapacitu 119 míst pro sedící hokejové příznivce hostů, v případě zájmu se však dá navýšit až na 160 míst, avšak už bez nároku na sedačku. Dále pak vedení Pirátů prosí fanoušky o nahlášení přibližného počtu osob, které na utkání dorazí.

V SD aréně platí přísný zákaz vnášení nebezpečných předmětů, pyrotechniky, vlajek na pevných tyčích (pouze vodovodní trubka), PET lahví s objemem větším než 0,5 litru. Vzhledem k minulým zápasům je zakázáno vnášet i chorea, velké vlajky a plachty.

Po příjezdu k chomutovské aréně se ozvěte panu Jakubu Novákovi na telefonní číslo 474 699 105 nebo 777 535 200, který fanouškům předá vstupenky.