K testovaným hráčům přibyl útočník Miroslav Holec

Klub
O L O M O U C – Už před prvním tréninkem na ledové ploše jsme vás informovali o tom, že olomoucké mužstvo bude zkoušet dvojici nových útočníků. Nakonec se však číslo dva zvyšuje na číslo tři. Po Robinu Soudkovi a Janu Eberlem bude o smlouvu na Hané bojovat také sedmadvacetiletý útočník Miroslav Holec.

Miroslav Holec je v extralize již poměrně známé jméno. Písecký odchovanec nahlédl do české nejvyšší soutěže poprvé v sezóně 2007/08, a to v barvách pražské Slavie. Kmenovým hráčem „sešívaných“ byl i po následující tři sezóny, častěji byl však využíván v první lize, kde oblékal dres Havlíčkova Brodu, potažmo Litoměřic.

Jeho další štací se stala brněnská Kometa. Hned v první sezóně 2011/12 za Brno si připsal 34 kanadských bodů, což je Holcova kariérní maximum. Stálým členem kádru byl i v další sezóně, poslední dva ročníky se mu však na jihu Moravy nepovedly úplně podle představ. Jak loni tak předloni pomáhal v rámci střídavých startů Třebíči, sezónu pak zakončil v Plzni, v loňském případě pak ve Slavii, se kterou svedl neúspěšný boj o záchranu.

Hráčský profil Miroslava Holce naleznete zde.

FOTO (zdroj): www.hc-kometa.cz