Klub představil nového maskota, vyberte mu jméno!

Klub
O L O M O U C – Starý maskot Kokrhél se fanouškům naposledy ukázal na retro zápase v sezóně 2015/2016. Byl podobný tehdy používanému logu a nakonec byl tak opotřebený, že se nedal používat. Nyní je však maskot zpět v novém designu a jediné, co mu aktuálně schází, je nové jméno!

Jak bylo avizováno před startem aktuální sezóny, klub si dal za jeden z cílů výrobu nového maskota, a to z důvodu toho, že ten starý se již nedal používat, a navíc ani nepřipomínal současné logo klubu. Výroba toho nového se nečekaně protáhla, ale vše se nakonec stihlo, a nový maskot se tak poprvé fanouškům ukázal 6. března na prvním zápase série proti Zlínu, která se hraje v rámci předkola Generali play-off TELH.

Nový maskot je inspirován současným logem. Na rozdíl od toho starého je „namontovaný“ na hokejovou výstroj, je tedy lehký a flexibilní. Fanoušci jej uvidí na ledě i na tribunách a objeví se také na klubových akcích.

Své nápady na nové jméno můžete psát pod příspěvek o maskotovi na facebookové stránce HC Olomouc. Ze všech návrhů vedení klubu vybere ty nejpovedenější a absolutního vítěze pak zvolíte vy, fanoušci, formou ankety na Facebooku klubu.