Koncert Pražského výběru se v Olomouci nakonec neuskuteční

O L O M O U C – Všichni fanoušci Pražského výběru, kteří si chtěli poslechnout koncertování této legendární české skupiny na olomouckém zimním stadionu, mají po radosti. Vzhledem ke kolizi začátku akce se zápasem české fotbalové reprezentace konaném ve stejný den na Andrově stadionu v Olomouci se koncert kapely zrušil. Zbývající termíny turné však zůstávají v platnosti.

Jeden ze čtyř koncertů jarního turné Pražského výběru, jenž se měl konat 22. března na zimním stadionu v Olomouci, byl zrušen. Důvodem je přesunutí kvalifikačního zápasu české fotbalové reprezentace o postup na MS 2014 v Brazílii, v němž se český tým utká s Dánskem. Zápas byl přeložen z pražského Edenu na olomoucký Andrův stadion, navíc právě na pátek, tedy den plánovaného koncertu.

Obě akce kolidují svými začátky, proto se organizátoři rozhodli ustoupit fotbalu a koncert Pražského výběru zrušit. Vstupenky je možné vrátit v předprodeji, kde byly zakoupeny. Všechny další ohlášené termíny – 19. března v Plzni, 24. března v Bratislavě a 26. března v Praze – zůstávají nezměněny.