Konec srpna patří dětem! HC Olomouc pořádá Letní hokejovou školu

Klub
O L O M O U C – Každoročně pořádá olomoucký klub Letní hokejovou školu, ani letošní rok není výjimkou. Prázdninový program pro mladé hokejisty se uskuteční na konci srpna, a to od 22. do 26. srpna. Letošní letní hokejová škola je určena pro děti ročníku narození 2007, 2008 a 2009. Tréninky budou probíhat pod dozorem olomouckých tréninků. Přihlášky je nutné odeslat do 30.6..

Stejně jako v předchozích letech, i letos se na zimním stadionu a v jeho okolí uskuteční další ročník Letní hokejové školy, a to od 22. do 26. srpna. Hráči si na kempu budou osvojovat nové dovednosti především herní formou, a to pod dozorem sedmi olomouckých trenérů ve složení Luděk Konopčík, Zdeněk Novák, Martin Půček, Pavel Musel, Martin Streit, Milan Liptaj, Beneš a trenérek Fasnerové a Vychodilové.

Přihlášení hráči absolvují dvakrát denně trénink na ledě a také dva tréninky denně mimo led. Ty se uskuteční na hřišti, v tělocvičně, městském parku, prostorách zimního stadionu nebo v gymnastickém sále. Do tréninků jsou zapojeny také společenské a tematické hry. Oběd, svačiny a pitný režim je zajištěn.

Cena kempu činí 2.500 Kč.

Přihlášky je nutné odeslat do 30. června na email HCOKEMP@email.cz. Platby je nutné převést do 30.7. na účet klubu 43 – 2395380237/0100 (do poznámky uvést kemp 2016 příjmení a ročník).