Erik Hrňa prošel dorostem i juniorkou Vsetína, pak ve stejném mužstvu okusil seniorský hokej, když za Valachy nastupoval v extralize. Nejvyšší českou hokejovou soutěž si také vyzkoušel s Třincem, se kterým vyhrál extraligový titul v sezóně 2010/2011.

Čtyřiadvacetiletý hokejista odehrál také několik zápasů za Prostějov, Havířov, Porubu, Šumperk a Znojmo. V minulém ročníku dvakrát vypomohl Hradci Králové.

TOP FOTO: hc-vsetin.cz

Aktuálně na webu
Starší dorost neskóroval a poprvé v sezóně podlehl brněnské Kometě

O L O M O U C – Rozjetý starší dorost Olomouce se v rámci patnáctého kola nejvyšší soutěže utkal v domácím prostředí s brněnskou Kometou. Svěřenci trenéra Jana Tomajka v obou předešlých střetnutích svého soka udolali, ovšem tentokrát bylo všemu jinak. Jihomoravané se už v první části ujali vedení o dvě branky, na které Hanáci nemohli najít odpověď. Přestože od poloviny duelu byli jasně lepším celkem, brněnská Kometa zásluhou výborného výkonu gólmana Slavíčka náskok uhájila. Navíc šest minut před koncem ještě jednou skórovala.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej