Erik Hrňa prošel dorostem i juniorkou Vsetína, pak ve stejném mužstvu okusil seniorský hokej, když za Valachy nastupoval v extralize. Nejvyšší českou hokejovou soutěž si také vyzkoušel s Třincem, se kterým vyhrál extraligový titul v sezóně 2010/2011.

Čtyřiadvacetiletý hokejista odehrál také několik zápasů za Prostějov, Havířov, Porubu, Šumperk a Znojmo. V minulém ročníku dvakrát vypomohl Hradci Králové.

TOP FOTO: hc-vsetin.cz

Aktuálně na webu
Jsem rád, že jsem se konečně trefil, usmíval se Tomáš Houdek

O L O M O U C – Páteční večer patřil v Olomouci už tradičně hokeji. Domácí tým přivítal na svém ledě třinecké Oceláře. Kohouti hráli s lídrem tabulky od první minuty vyrovnaný zápas a dlouho to dokonce vypadalo, že si na své konto připíší tři body. Třinec sice dvakrát dotahoval ztrátu, ale i tak dokázal dovést utkání až do prodloužení. V něm byli úspěšnější domácí hráči. „Za výhru jsme rádi, každý bod se počítá,“ svěřil se Tomáš Houdek.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej