Erik Hrňa prošel dorostem i juniorkou Vsetína, pak ve stejném mužstvu okusil seniorský hokej, když za Valachy nastupoval v extralize. Nejvyšší českou hokejovou soutěž si také vyzkoušel s Třincem, se kterým vyhrál extraligový titul v sezóně 2010/2011.

Čtyřiadvacetiletý hokejista odehrál také několik zápasů za Prostějov, Havířov, Porubu, Šumperk a Znojmo. V minulém ročníku dvakrát vypomohl Hradci Králové.

TOP FOTO: hc-vsetin.cz

Aktuálně na webu
Mora si odváží dva body z O2 Areny za výhru po samostatných nájezdech

P R A H A – Kohouti se v neděli vydali do O2 Areny, kde proti Slavii Praha zahájili už druhou čtvrtinu extraligy. Mora se velice rychle dostala do vedení, ale Slavia ještě do konce první dvacetiminutovky dvěma góly otočila vývoj utkání na svou stranu. Na další branku se čekalo až do třetí třetiny, ve které svou premiérovou trefu zaregistroval Jergl. Utkání nakonec došlo až do samostatných nájezdů, ve kterých uspěli jen Marosz a Hrňa, a Mora tak porazila Slavii po samostatných nájezdech 3:2.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej