Erik Hrňa prošel dorostem i juniorkou Vsetína, pak ve stejném mužstvu okusil seniorský hokej, když za Valachy nastupoval v extralize. Nejvyšší českou hokejovou soutěž si také vyzkoušel s Třincem, se kterým vyhrál extraligový titul v sezóně 2010/2011.

Čtyřiadvacetiletý hokejista odehrál také několik zápasů za Prostějov, Havířov, Porubu, Šumperk a Znojmo. V minulém ročníku dvakrát vypomohl Hradci Králové.

TOP FOTO: hc-vsetin.cz

Aktuálně na webu
Čtyři zápasy v pěti dnech: Těším se na odpočinek, usmíval se Petr Mader

O L O M O U C – Tři zápasy týdně? Už to je poměrně dost. Co ale teprve čtyři utkání během pěti dnů? Takový zápřah si vyzkoušel teprve šestnáctiletý obránce Petr Mader. Po tom, co většinu loňské sezóny strávil olomoucký bek na marodce, letos nastupuje pravidelně za mladší i starší dorost. Oba týmy se ale v posledních týdnech potýkají s početnou marodkou, a tak mladší dorost odehrál utkání jen se čtyřmi obránci. O moc lépe na tom není ani starší dorost. Petr Mader si ale na únavu nestěžuje. „Do každého zápasu jdu s chutí, je jedno, kolik jich je,“ tvrdí.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2016 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej