Erik Hrňa prošel dorostem i juniorkou Vsetína, pak ve stejném mužstvu okusil seniorský hokej, když za Valachy nastupoval v extralize. Nejvyšší českou hokejovou soutěž si také vyzkoušel s Třincem, se kterým vyhrál extraligový titul v sezóně 2010/2011.

Čtyřiadvacetiletý hokejista odehrál také několik zápasů za Prostějov, Havířov, Porubu, Šumperk a Znojmo. V minulém ročníku dvakrát vypomohl Hradci Králové.

TOP FOTO: hc-vsetin.cz

Aktuálně na webu
Přijďte si užít poslední zápas sezóny! Mora přivítá staronového extraligistu

O L O M O U C – Poslední a nakonec odpočinkový zápas čeká olomoucké Kohouty. V zápase dvou vítězů se totiž postaví Chomutovu. Olomouc se totiž dokázala udržet v extralize a Chomutov se do ní po roční pauze vrátil. Zápas tak bude mít zvláštní atmosféru. V podstatě o nic nejde a hráči ho mohou hrát v naprostém klidu. Který z úspěšných účastníků baráže zakončí sezónu vítězstvím? To a mnohem více se dozvíme už v neděli večer. Utkání začíná v 17 hodin na olomouckém ledě.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2015 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej