Erik Hrňa prošel dorostem i juniorkou Vsetína, pak ve stejném mužstvu okusil seniorský hokej, když za Valachy nastupoval v extralize. Nejvyšší českou hokejovou soutěž si také vyzkoušel s Třincem, se kterým vyhrál extraligový titul v sezóně 2010/2011.

Čtyřiadvacetiletý hokejista odehrál také několik zápasů za Prostějov, Havířov, Porubu, Šumperk a Znojmo. V minulém ročníku dvakrát vypomohl Hradci Králové.

TOP FOTO: hc-vsetin.cz

Aktuálně na webu
Je škoda, že jsme si tři body nechali proklouznout mezi prsty, litoval Jiří Řípa

O L O M O U C – Zápas plný vyloučení a zvratů. Může se zdát jako by se to stalo pro Kohouty klasikou. V utkání s Plzní prohrávali i vedli, nakonec muselo rozhodnout až prodloužení. Olomoučtí sice přišli o tři body, přesto si tak do tabulky připsali alespoň bod. Takovou premiéru si asi Jiří Řípa nepředstavoval, přesto si nestěžoval. „Mně se hrálo celkem dobře. I když to bylo asi opatrnější, ale zkusím svou hru zlepšit do dalších zápasů,“ řekl olomoucký navrátilec.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej