Erik Hrňa prošel dorostem i juniorkou Vsetína, pak ve stejném mužstvu okusil seniorský hokej, když za Valachy nastupoval v extralize. Nejvyšší českou hokejovou soutěž si také vyzkoušel s Třincem, se kterým vyhrál extraligový titul v sezóně 2010/2011.

Čtyřiadvacetiletý hokejista odehrál také několik zápasů za Prostějov, Havířov, Porubu, Šumperk a Znojmo. V minulém ročníku dvakrát vypomohl Hradci Králové.

TOP FOTO: hc-vsetin.cz

Aktuálně na webu
Chceme dojít co nejdál, tvrdili rozhodně Tomáš Pospíšil a Michal Šoustal

O L O M O U C – Olomoucký klub měl v posledních letech velké štěstí na vyrovnané brankářské dvojice u A týmu, letos ale patří mezi takovou dvojici i ta u staršího dorostu. Už od pohledu mají mnozí pocit, že si Tomáš Pospíšil a Michal Šoustal opravdu rozumí. A jak sami přiznávají, není to tak jen na ledě. Dorostenečtí gólmani se ale po nadstavbové části mohou pyšnit jedním "nej". Jsou nejvyrovnanější brankářskou dvojicí dorostenecké extraligy ve druhé části. Teď ale celý tým čeká vrchol sezóny.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2015 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej