Erik Hrňa prošel dorostem i juniorkou Vsetína, pak ve stejném mužstvu okusil seniorský hokej, když za Valachy nastupoval v extralize. Nejvyšší českou hokejovou soutěž si také vyzkoušel s Třincem, se kterým vyhrál extraligový titul v sezóně 2010/2011.

Čtyřiadvacetiletý hokejista odehrál také několik zápasů za Prostějov, Havířov, Porubu, Šumperk a Znojmo. V minulém ročníku dvakrát vypomohl Hradci Králové.

TOP FOTO: hc-vsetin.cz

Aktuálně na webu
Výsledek zápasu s Kometou je pro nás příliš krutý, myslí si Jakub Herman

O L O M O U C – Ani vyprodaná plecharéna nepomohla Kohoutům k přerušení série porážek a v moravském derby podlehli brněnské Kometě 3:6. K výhře domácím nepomohli ani dva góly Jakuba Hermana, který byl vyhlášen rovněž hvězdou zápasu za olomoucký tým. Hanáci odehráli s Kometou vyrovnané utkání a podle slov dvaadvacetiletého útočníka hrály roli neproměněné šance. „Výsledek je pro nás příliš krutý. Nemyslím si, že by byla Kometa lepší.“

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2015 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej