Erik Hrňa prošel dorostem i juniorkou Vsetína, pak ve stejném mužstvu okusil seniorský hokej, když za Valachy nastupoval v extralize. Nejvyšší českou hokejovou soutěž si také vyzkoušel s Třincem, se kterým vyhrál extraligový titul v sezóně 2010/2011.

Čtyřiadvacetiletý hokejista odehrál také několik zápasů za Prostějov, Havířov, Porubu, Šumperk a Znojmo. V minulém ročníku dvakrát vypomohl Hradci Králové.

TOP FOTO: hc-vsetin.cz

Aktuálně na webu
Od 11. července si budete moci zarezervovat permanentku z pohodlí domova

O L O M O U C – Ještě jste si nestihli koupit permanentní vstupenku na nadcházející sezónu 2016/17? Nevadí, od pondělí 11. července si budete moci „permici“ zarezervovat z pohodlí domova, a to přes internetový systém. Permanentku pak bude možné zaplatit buď na sekretariátu klubu, nebo na pobočkách Ticketportalu, případně prostřednictvím internetu. Ve všech případech však permanentku po zaplacení obdržíte pouze na sekretariátu klubu.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2016 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej