Erik Hrňa prošel dorostem i juniorkou Vsetína, pak ve stejném mužstvu okusil seniorský hokej, když za Valachy nastupoval v extralize. Nejvyšší českou hokejovou soutěž si také vyzkoušel s Třincem, se kterým vyhrál extraligový titul v sezóně 2010/2011.

Čtyřiadvacetiletý hokejista odehrál také několik zápasů za Prostějov, Havířov, Porubu, Šumperk a Znojmo. V minulém ročníku dvakrát vypomohl Hradci Králové.

TOP FOTO: hc-vsetin.cz

Aktuálně na webu
Všichni víme, že bez gólu se vyhrát nedá, mrzelo Jakuba Urbische

CH O M U T O V – Ke svému poslednímu utkání roku 2014 vyrazila olomoucká juniorka na led chomutovských Pirátů. Mladí Kohouti neměli na Chomutovské dobré vzpomínky, když při posledním střetnutí vysoko prohráli. Ani tentokrát se nepodařilo Hanákům přivézt zpátky na Hanou tři body. Jakub Urbisch čelil třiatřiceti střelám, na dvěma z nich ale v cestě do sítě zabránit nedokázal. „Ten první gól mě docela naštval. Byla to taková nešťastná střela,“ mrzelo brankáře Kohoutů.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej