Erik Hrňa prošel dorostem i juniorkou Vsetína, pak ve stejném mužstvu okusil seniorský hokej, když za Valachy nastupoval v extralize. Nejvyšší českou hokejovou soutěž si také vyzkoušel s Třincem, se kterým vyhrál extraligový titul v sezóně 2010/2011.

Čtyřiadvacetiletý hokejista odehrál také několik zápasů za Prostějov, Havířov, Porubu, Šumperk a Znojmo. V minulém ročníku dvakrát vypomohl Hradci Králové.

TOP FOTO: hc-vsetin.cz

Aktuálně na webu
FOTO: Kohouti odstartovali přípravu! Bude to podobné jako loni, tvrdí trenér Venera

O L O M O U C – Po šesti týdnech volna se olomoučtí hráči znovu sešli. Pod vedením trenérů Venery a Tomajka začali suchou přípravu, a to tradičně na umělé ploše Sigmy. Tým Kohoutů ale nebyl kompletní. Na tréninku chyběl reprezentant Branislav Konrád; Aleš Jergl, který kvůli baráži dostal další volno nebo skupinka hráčů po zranění. Trenéři se rozhodli přípravu příliš neobměňovat, ta loňská se totiž osvědčila.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2016 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej