Erik Hrňa prošel dorostem i juniorkou Vsetína, pak ve stejném mužstvu okusil seniorský hokej, když za Valachy nastupoval v extralize. Nejvyšší českou hokejovou soutěž si také vyzkoušel s Třincem, se kterým vyhrál extraligový titul v sezóně 2010/2011.

Čtyřiadvacetiletý hokejista odehrál také několik zápasů za Prostějov, Havířov, Porubu, Šumperk a Znojmo. V minulém ročníku dvakrát vypomohl Hradci Králové.

TOP FOTO: hc-vsetin.cz

Aktuálně na webu
Kohouti se ve druhém zápase přípravy podívají do nové třinecké Werk arény

O L O M O U C – V pátek čeká olomoucké hokejisty jejich druhý přípravný zápas, tentokrát se střetnou se soupeřem z opačného pólu, protože po prvoligové Třebíči nyní otestuje kádr Kohoutů jeden z aspirantů na extraligový titul, tým HC Oceláři Třinec. Zápas se odehraje v nové třinecké Werk aréně a start utkání je naplánován netradičně už na 11 hodin.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej