Erik Hrňa prošel dorostem i juniorkou Vsetína, pak ve stejném mužstvu okusil seniorský hokej, když za Valachy nastupoval v extralize. Nejvyšší českou hokejovou soutěž si také vyzkoušel s Třincem, se kterým vyhrál extraligový titul v sezóně 2010/2011.

Čtyřiadvacetiletý hokejista odehrál také několik zápasů za Prostějov, Havířov, Porubu, Šumperk a Znojmo. V minulém ročníku dvakrát vypomohl Hradci Králové.

TOP FOTO: hc-vsetin.cz

Aktuálně na webu
Myslím, že má výhoda s pásmy bude rychle pryč, svěřil se Patrik Machač

O L O M O U C – Jednou ze čtyř nových tváří, které se v pondělí objevily na ledě, byl také mladý útočník Patrik Machač. Dvacetiletý útočník přichází do hanácké metropole z týmu kladenských Rytířů, a je tak už druhou akvizicí z tohoto celku. Machač má za sebou i dvouleté působení v kanadské juniorské soutěži. „Bylo neuvěřitelné, kolik lidí tam chodilo na utkání a i na tréninky,“ popisoval své dojmy ze zámoří Patrik Machač.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej