Erik Hrňa prošel dorostem i juniorkou Vsetína, pak ve stejném mužstvu okusil seniorský hokej, když za Valachy nastupoval v extralize. Nejvyšší českou hokejovou soutěž si také vyzkoušel s Třincem, se kterým vyhrál extraligový titul v sezóně 2010/2011.

Čtyřiadvacetiletý hokejista odehrál také několik zápasů za Prostějov, Havířov, Porubu, Šumperk a Znojmo. V minulém ročníku dvakrát vypomohl Hradci Králové.

TOP FOTO: hc-vsetin.cz

Aktuálně na webu
Prohra nás štve, musíme na to zapomenout a jet dál, věděl Robin Staněk

O L O M O U C – Kohouti byli velmi blízko splnění svého snu. Poslední krok ale ještě v utkání s chomutovskými Piráty udělat nedokázali. I když zápas začali lépe, po prodloužení bral dva body Chomutov. Do útoku se několikrát vydal i obránce Robin Staněk, který po smolném zápase neztrácel optimismus. „Bohužel to nevyšlo, ale stále máme naději. Jsou před námi ještě dva zápasy a my musíme body získat jinde,“ tvrdil rozhodně Staněk.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej