Erik Hrňa prošel dorostem i juniorkou Vsetína, pak ve stejném mužstvu okusil seniorský hokej, když za Valachy nastupoval v extralize. Nejvyšší českou hokejovou soutěž si také vyzkoušel s Třincem, se kterým vyhrál extraligový titul v sezóně 2010/2011.

Čtyřiadvacetiletý hokejista odehrál také několik zápasů za Prostějov, Havířov, Porubu, Šumperk a Znojmo. V minulém ročníku dvakrát vypomohl Hradci Králové.

TOP FOTO: hc-vsetin.cz

Aktuálně na webu
VIDEO: Nejsme Kometa, ale hráči, kteří přišli, jsou kvalitní, tvrdí Venera

O L O M O U C – Trenérovi Kohoutů Zdeněk Venera se při prvním shledání na ledě hlásily celkem tři desítky hráčů, kromě nových tváří trénovali s áčkem také dva junioři. Hlavní kouč Mory ví, že zopakovat loňský úspěch nebude jednoduché, ale věří, že hráči budou pracovat stejně dobře, jako tomu bylo v uplynulé sezoně. „Vloni nám pomohla baráž, kterou měli hráči za sebou, nechtěli to už zažít, proto šli od začátku sezony do všeho naprosto naplno. Je naším úkolem, abychom jim to připomínali,“ říká kouč Venera.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2016 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej