Erik Hrňa prošel dorostem i juniorkou Vsetína, pak ve stejném mužstvu okusil seniorský hokej, když za Valachy nastupoval v extralize. Nejvyšší českou hokejovou soutěž si také vyzkoušel s Třincem, se kterým vyhrál extraligový titul v sezóně 2010/2011.

Čtyřiadvacetiletý hokejista odehrál také několik zápasů za Prostějov, Havířov, Porubu, Šumperk a Znojmo. V minulém ročníku dvakrát vypomohl Hradci Králové.

TOP FOTO: hc-vsetin.cz

Aktuálně na webu
Mora poprvé v přípravě zavítá na led soupeře, vyzve Třinec

O L O M O U C – Více než tři měsíce čekali hokejoví Kohouti na svůj další zápas. Dočkali se nakonec minulý týden, kdy podstoupili moravské derby. Zápas zvládli se ctí, svého soka, brněnskou Kometu, dokázali přetlačit v nájezdech. Na dveře však klepe další přípravné utkání. A opět půjde o souboj s favoritem mezi extraligovými mužstvy. Po loni třetí Kometě se Olomoučtí mohou těšit na střetnutí s třineckými Oceláři. Kdo bude po zápase spokojenější tentokrát? To ukáže už úterní večer. Druhý přípravný zápas Kohoutů začíná v nové třinecké Werk aréně odbitím osmnácté hodiny.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2015 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej