Erik Hrňa prošel dorostem i juniorkou Vsetína, pak ve stejném mužstvu okusil seniorský hokej, když za Valachy nastupoval v extralize. Nejvyšší českou hokejovou soutěž si také vyzkoušel s Třincem, se kterým vyhrál extraligový titul v sezóně 2010/2011.

Čtyřiadvacetiletý hokejista odehrál také několik zápasů za Prostějov, Havířov, Porubu, Šumperk a Znojmo. V minulém ročníku dvakrát vypomohl Hradci Králové.

TOP FOTO: hc-vsetin.cz

Aktuálně na webu
Pavel Selingr zraje jako víno. Nejstarší člen postupového celku zažil životní sezónu!

O L O M O U C – Pavel Selingr si extraligu vyzkoušel už před osmnácti lety, nyní příslušnost nejvyšší české hokejové soutěže vybojoval s týmem olomouckých Kohoutů. V postupové partě byl v pětatřiceti letech nejstarším hráčem, v jeho případě však věkový nárůst neznamená bodový pokles. Skvěle týmově zvládnutou sezónu si jeden z asistentů kapitána Bartoně osladil nejlepším bodovým počinem kariéry! „Je to lepší, než kdybych tam jen tak ‚přicmrndával‘,“ usmíval se.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej