Erik Hrňa prošel dorostem i juniorkou Vsetína, pak ve stejném mužstvu okusil seniorský hokej, když za Valachy nastupoval v extralize. Nejvyšší českou hokejovou soutěž si také vyzkoušel s Třincem, se kterým vyhrál extraligový titul v sezóně 2010/2011.

Čtyřiadvacetiletý hokejista odehrál také několik zápasů za Prostějov, Havířov, Porubu, Šumperk a Znojmo. V minulém ročníku dvakrát vypomohl Hradci Králové.

TOP FOTO: hc-vsetin.cz

Aktuálně na webu
Mora přivítá na domácím ledě vedoucí tým baráže Slavii Praha

O L O M O U C – Stejně jako pražská Slavia má Olomouc za sebou odehrané dva duely letošní baráže. V jednom si dokázala poradit s Českými Budějovicemi, ovšem ve druhém s Chomutovem se jí tolik nedařilo, a proto podlehla v samostatných nájezdech. Nyní ve druhém domácím utkání vyzvou Olomoučtí sešívané z Prahy. Podaří se jim dostat se do vedení barážové tabulky, nebo jim Slavia odskočí o další body? To sledujte v neděli od 17 hodin na olomouckém stadiónu.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2015 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej