Erik Hrňa prošel dorostem i juniorkou Vsetína, pak ve stejném mužstvu okusil seniorský hokej, když za Valachy nastupoval v extralize. Nejvyšší českou hokejovou soutěž si také vyzkoušel s Třincem, se kterým vyhrál extraligový titul v sezóně 2010/2011.

Čtyřiadvacetiletý hokejista odehrál také několik zápasů za Prostějov, Havířov, Porubu, Šumperk a Znojmo. V minulém ročníku dvakrát vypomohl Hradci Králové.

TOP FOTO: hc-vsetin.cz
 
Aktuálně na webu
Mora přetlačila Nitru, a vyhrála tak poslední venkovní zápas

Mora přetlačila Nitru, a vyhrála tak poslední venkovní zápas

 

N I T R A – Olomoučtí hokejisté se v úterý znovu vydali mimo Českou republiku, protože je tentokrát čekala odveta s týmem HK Nitra. Hanáci vstoupili do duelu stejně, jako na svém ledě, jelikož se jim podařilo vstřelit úvodní branku. Nitře se však ve druhé periodě podařilo otočit vývoj utkání, Mora však měla připravenou rychlou odpověď, a tak se do třetí třetiny vstupovalo za nerozhodného stavu. V poslední části se hostům podařilo velice rychle odskočit na rozdíl tří branek, který už domácí dokázali pouze snížit. Olomouc tak nakonec vyhrála 5:4. Pod výhru Mory se hattrickem podepsala posila Erik Hrňa.

 
Servis
 

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej