Erik Hrňa prošel dorostem i juniorkou Vsetína, pak ve stejném mužstvu okusil seniorský hokej, když za Valachy nastupoval v extralize. Nejvyšší českou hokejovou soutěž si také vyzkoušel s Třincem, se kterým vyhrál extraligový titul v sezóně 2010/2011.

Čtyřiadvacetiletý hokejista odehrál také několik zápasů za Prostějov, Havířov, Porubu, Šumperk a Znojmo. V minulém ročníku dvakrát vypomohl Hradci Králové.

TOP FOTO: hc-vsetin.cz

Aktuálně na webu
Autogramiáda se blíží! Velká předsezónní podpisová akce proběhne v Olympii

O L O M O U C – Začátek sezóny se nezadržitelně blíží. Ještě před tím, než Kohouti vyjedou poprvé na led v rámci extraligového zápasu nového ročníku, se ale uskuteční akce, která k zahájení sezóny neodmyslitelně patří. Stejně jako v předchozích dvou letech, i tentokrát proběhne autogramiáda celého A týmu. Letos se však mění místo konání, velká podpisová akce tak proběhne v obchodním centru Olympia, a to ve čtvrtek 1. září od 16 hodin.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2016 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej