Erik Hrňa prošel dorostem i juniorkou Vsetína, pak ve stejném mužstvu okusil seniorský hokej, když za Valachy nastupoval v extralize. Nejvyšší českou hokejovou soutěž si také vyzkoušel s Třincem, se kterým vyhrál extraligový titul v sezóně 2010/2011.

Čtyřiadvacetiletý hokejista odehrál také několik zápasů za Prostějov, Havířov, Porubu, Šumperk a Znojmo. V minulém ročníku dvakrát vypomohl Hradci Králové.

TOP FOTO: hc-vsetin.cz

Aktuálně na webu
Soutěž je neskutečně vyrovnaná, každý bod je zlatý, tvrdí Tomáš Markl

O L O M O U C – K osmému a devátému kolu juniorské extraligy mladí Kohouti opět cestovali na led soupeřů. Jejich prvním cílem bylo Brno, kde Olomoučtí předvedli ve třetí třetině parádní obrat a brali tři body. Druhou zastávkou byly Pardubice, z kterých si junioři odvezli bod po samostatných nájezdech. K obratu v Brně přispěl gólem a asistencí Tomáš Markl. „Po dlouhé době se mi konečně něco povedlo,“ usmíval se olomoucký útočník.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej