Erik Hrňa prošel dorostem i juniorkou Vsetína, pak ve stejném mužstvu okusil seniorský hokej, když za Valachy nastupoval v extralize. Nejvyšší českou hokejovou soutěž si také vyzkoušel s Třincem, se kterým vyhrál extraligový titul v sezóně 2010/2011.

Čtyřiadvacetiletý hokejista odehrál také několik zápasů za Prostějov, Havířov, Porubu, Šumperk a Znojmo. V minulém ročníku dvakrát vypomohl Hradci Králové.

TOP FOTO: hc-vsetin.cz

Aktuálně na webu
Kometa si vyšlápla na olomouckou juniorku a nadělila jí šest branek

O L O M O U C – Ve čtvrtek čekala olomouckou juniorku předehrávka 22. kola DHL extraligy, ve kterém Mora na svém ledě přivítala Kometu Brno. Kohouti však zřejmě zůstali hlavami ještě v Chomutově, kde v posledním utkání schytali velký debakl, protože Brno předčilo domácí celek zcela ve všech směrech a Kometa nakonec dokázala celkem snadno porazit Olomouc 6:1.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej