Erik Hrňa prošel dorostem i juniorkou Vsetína, pak ve stejném mužstvu okusil seniorský hokej, když za Valachy nastupoval v extralize. Nejvyšší českou hokejovou soutěž si také vyzkoušel s Třincem, se kterým vyhrál extraligový titul v sezóně 2010/2011.

Čtyřiadvacetiletý hokejista odehrál také několik zápasů za Prostějov, Havířov, Porubu, Šumperk a Znojmo. V minulém ročníku dvakrát vypomohl Hradci Králové.

TOP FOTO: hc-vsetin.cz

Aktuálně na webu
Udělám maximum pro to, abych si vybojoval místo v týmu, řekl odhodlaně Aleš Jergl

O L O M O U C – Aleš Jergl působí v HC Olomouc od mladšího dorostu, v juniorce patřil v posledních letech k oporám a přehlédnout se nedal ani při svém debutu v olomouckém áčku před třemi lety. Oslavu svých dvacátých narozenin spojil před rokem s oslavou postupu do nejvyšší soutěže, o rok později se radoval z udržení mezi elitou. Během uplynulého ročníku ale vystřídal rovnou tři dresy, a to juniorky, áčka Kohoutů a jihlavské Dukly. Jaké zkušenosti si talentovaný útočník z náročné sezóny odnesl?

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2015 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej