Na finále volejbalové extraligy s Kohouty zadarmo!

Redakce
O L O M O U C – Olomoucké volejbalistky se probojovaly do finále extraligového playoff, ve kterém jim je soupeřem obhajující šampion z Prostějova! A stejně jako minulý týden, i tentokrát mají fanoušci HC Olomouc, kteří se prokáží permanentkou ze sezóny 2015/16 anebo přijdou v dresu, vstup na utkání zdarma! První domácí finálový zápas čeká celek VK UP Olomouc již v sobotu od 17:00. Užijte si atmosféru hanáckého derby!

Fanoušci olomouckých Kohoutů mají jedinečnou možnost užít si atmosféru finále volejbalové extraligy, a to zcela zdarma. Stačí mít permanentku ze sezóny 2015/16, anebo přijít v dresu HC Olomouc.

Již tuto sobotu 23. dubna v 17:00 čeká tým VK UP Olomouc první domácí zápas proti obhajujícímu mistrovi z Prostějova. Prostějovské družstvo je šampionem už sedm ročníků v řadě a olomoucké vysokoškolačky jistě ocení veškerou podporu při ukončení této série.

Vstup zdarma za stejných podmínek budou mít fanoušci i na případné čtvrté utkání, které by se konalo v neděli 24. dubna taktéž od 17:00.