Na sobotní volejbalové derby se slevou!

Redakce
O L O M O U C – Olomoucké volejbalistky se v posledních týdnech dostávají do vynikající fazóny. Po vítězném finále Českého poháru se jejich forma nezastavila ani v ligové soutěži, kde taktéž poráží jednoho protivníka za druhým. V nadstavbě o 1. - 4. místo čeká „vysokoškolačky“ v sobotu 18.3. od 17:00 další hanácké derby proti VK AGEL Prostějov. Každý fanoušek, který předloží vstupenku z pátečního utkání play-out se Zlínem získá slevu na vstupném.

Olomoucký ženský volejbal v posledních týdnech překvapuje celou republiku. Po nečekaném ligovém vítězství nad Prostějovem zopakovala Olomouc stejný kousek i o pár dní později ve finále Českého poháru, kdy Prostějov znovu porazila. Tuto trofej získal univerzitní klub po více jak 20 letech.

Svěřenkyně kouče Teplého tak narušují dlouho platné vzorce, které dělaly z Prostějova neporazitelný manšaft, jenž svou kvalitou přesahuje každého tuzemského soupeře. Domácí jedinečnost takové dominance, vyjma snad basketbalového Nymburku, je tak v těchto chvílích narušovaná, tudíž další prostějovský skalp pro Olomouc by nebyl až takovým šokem.

Fanoušci hokejové Olomouce budou mít možnost toto velmi očekávané derby navštívit za výhodných podmínek. Každý, kdo u vstupu ukáže vstupenku z pátečního zápasu Kohoutů se Zlínem, obdrží slevu 20 korun ze standardní ceny vstupenky. Utkání je na programu v sobotu 18.3. od 17:00 na Sportovní hale Univerzity Palackého na Lazcích. Běžné vstupné činí pro dospělého 40Kč, zlevněné vstupné pro ZTP, děti, studenty a důchodce 30Kč.