Nakupujete přes internet? Nyní máte možnost podpořit také HC Olomouc

Klub
O L O M O U C – Nakupujete přes internet? Nyní můžete prostřednictvím svých nákupů podpořit i HC Olomouc. Stačí, když na web svého oblíbeného e-shopu přejdete přes lištu, která se v nejbližší době objeví v horní části webových stránek HC Olomouc. Část peněz z vaší útraty pak automaticky půjde na podporu olomouckého klubu. A co je na tom nejlepší? Nezaplatíte ani korunu navíc.

Na co budou peníze sloužit?

Existuje několik variant, jak využít nastřádané peníze. Vedení olomouckého klubu se zatím rozhoduje, na co přesně finance využije. Jednou z možností je i podpora olomoucké mládeže, kdy by se peníze rovnoměrně rozdělily mezi jednotlivé týmy od přípravky až po juniory. O vybrané variantě vás budeme informovat.

Jak na to?

V horní části stránek zvolte přes vyhledávání e-shop, klikněte na „zahájit nákup“, nakupujte prostřednictvím internetového obchodu, jak jste zvyklí. Část vaší útraty pak půjde na podporu olomouckého hokejového klubu.

Do projektu je zapojeno přes 300 nejznámějších českých a zahraničních internetových prodejců. Na portálech mall.cz, kasa.cz či euronics.cz můžete nakupovat elektroniku, přes Invia.cz si objednáte dovolenou, přes booking.com rezervujete hotel, na zoot.cz či bata.cz nakoupíte oblečení, obuv a doplňky.

V žádném případě vás nenutíme k nákupu čehokoliv dalšího. Pokud jste se však rozhodli něco si pořídit, budeme rádi, když při tom podpoříte právě HC Olomouc.

Děkujeme za podporu!