Netradiční utkání starší dorost zvládl. Berany přehrál ve druhé části

Zuzana Spurná
O L O M O U C – Jediným z týmů, který na úvod přípravy odcestoval na led soupeře, byl starší dorost. Ten si navíc, v rámci zkoušení hráčů, domluvil netradiční formu utkání. Místo tří, hráli Kohouti dvacetiminutovky čtyři dvacetiminutovky. V první části Hanáci Ševcům přes dobrý výkon podlehli 0:2, v té druhé se však rozstříleli a zápas se Zlínem čtyřmi brankami otočili. Hned v prvním zápase přípravy tak slavili výhru.

Aukro Berani Zlín – HC Olomouc I. část: 2:0

Průběh utkání: 1:0, 1:0

Střely na branku: 21:23

Vyloučení: 4:3

Sestava HC Olomouc: Hasala (Mokrý) – Vosátko, Mader, Hlaváč, Bahounek, Klesla, Rutar A. – Kalač, Kořenek, Štědrý – Liška, Indrák, Paťava – Pospíšil, Kret, Štefka.

Aukro Berani Zlín – HC Olomouc II. část: 0:4

Průběh utkání: 0:1, 0:3

Střely na branku: 20:21

Vyloučení: 3:2

Góly HC Olomouc: 13. Krátký, 21. Pírek, 31. Pírek, 38. Dvořák

Sestava HC Olomouc: Mokrý (Hasala) – Harabiš, Pírek, Klesla, Hladiš, Smejkal, Mader – Liška, Indrák, Paťava – Štědrý, Handl, Krátký – Jurča, Dvořák, Palinek.