Olomoucká mládež má vlastní oficiální stránku na facebooku!

Zuzana Spurná
O L O M O U C – V minulých letech se informace o olomouckých mládežnických týmech objevovaly nejen na webových stránkách, ale také na oficiálním facebooku, Twitteru a Instagramu HC Olomouc. Před pár měsíci se sociální sítě rozšířily ještě o Snapchat. Před novou sezónou došlo k další změně. Vedení klubu by ve spolupráci s redakcí mládež rádo více zviditelnilo, a tak dostanou junioři, dorostenci a turnaje tříd více prostoru. Kde? Na facebookové stránce Mládež HC Olomouc.

Na facebooku HC Olomouc jste až do minulého týdne mohli nalézt informace o A týmu Kohoutů, ale také o olomoucké mládeži. Nyní bude ale stránka určena primárně pro áčko Hanáků, veškeré informace o juniorech, starších i mladších dorostencích nebo úspěších tříd se dozvíte na facebookové stránce Mládež HC Olomouc.

Najdete zde odkazy na reportáže z utkání, a to i z těch přátelských. Dozvíte se, co o zápasech řekli samotní hráči, prohlédnout si budete moci i spousty fotek. Nezapomínáme ani na úspěšné olomoucké reprezentanty, zjistíte, kdo a kam byl nominován a jak se Kohoutům v národním týmu daří. Nepřijdete ani o zajímavé rozhovory s mladými hokejisty a trenéry nebo pozvánky na zápasy. Na stránce se objeví také fotky a videa z tripů či výjezdů na zápasy, suché přípravy nebo fanouškovských akcí, kterých se mladí hokejisté zúčastní.

Každý týden zveřejníme stručný přehled toho, jak si vedly olomoucké týmy, upozorníme vás i na výsledky turnajů tříd. Chybět nebude ani přehled toho, kdy hráči (junioři a dorostenci) slaví narozeniny.

Pod článkem se už nyní můžete podívat, jak probíhal první trénink juniorů. Další fotky najdete právě na nové facebookové stránce.

FOTO: Alena Zapletalová