Olomoučtí fanoušci vyrazí do Chomutova, přidejte se k nim

Redakce, www.fan-zone.cz
O L O M O U C – Olomoučtí fanoušci se po vydařeném výjezdu do Liberce, kde se jich na tribunách sešla téměř stovka, chystají na další akci. Už v pátek bude Mora hostem chomutovských Pirátů a stejně jako v neděli budou mít i tentokrát olomoučtí fandové možnost utkání vidět na vlastní oči.
⇒ Piráti Chomutov

Olomoucké hokejisty čeká v pátek 29. března již třetí duel barážové skupiny, za nímž se vydají do poměrně známých míst. Soupeřem jim budou Piráti Chomutov, kteří ještě před rokem brázdili prvoligovými vodami společně s Kohouty.

Fan Club HC Olomouc stejně jako v neděli do Liberce, tak i v pátek do Chomutova chystá vypravit autobus s fanoušky. Přidejte se k dalším hokeje chtivým příznivcům olomouckého týmu a vydejte se na sever Čech podpořit Kohouty v boji o postup do extraligy!

Odjezd: pátek 29. března v 10:00 z parkoviště u Billy (u zimáku)
Cena dopravy: 500 Kč/os. (bez vstupenky)

Na e-mailové adrese fchco@seznam.cz se přijímají závazné rezervace.

Zaplatit výjezd můžete na 2. barážovém utkání, ve kterém Mora v úterý od 18 hodin hostí Mladou Boleslav. Prodej lístků do autobusu bude probíhat už 30 minut před zápasem, dále pak o přestávkách, a to vždy v chodbě za trestnými lavicemi (v označené místnosti vedle toalet).