Po roční přestávce se do plecharény vrací moderátor Ivo Spisar!

O L O M O U C – Start nového ročníku hokejové extraligy se blíží velice rychle a vy s námi postupně nahlížíte na novinky, které přinese. Jednou z nich bude pro olomoucký hokejový klub také návrat speakra a DJe Iva Spisara.

Moderátora Iva Spisara jste mohli v roli moderátora vidět už při tradičním předsezónním turnaji mezi fanoušky a hráči ve fotbale. Po roční pauze a stáži v kanadském Vancouveru však opět obsadí i hlasatelnu olomouckého zimního stadionu a jako každý rok, dá také letos právě vám šanci ovlivnit playlist, který se bude točit v Plecharéně.

Máte i vy oblíbenou píseň, kterou byste chtěli před zápasy, o přestávkách nebo během přerušení slýchat v hromovém prostředí olomouckého stadionu? Vaše návrhy můžete posílat na e-mailovou adresu dj@hc-olomouc.cz.

„Všechny návrhy od fanoušků do playlistu samozřejmě zařadit nemůžu, protože jich do mailové schránky před sezónou přicházejí opravdu stovky,“ prozradil speaker HC Olomouc.

„Beru to tedy spíš jako inspiraci a vyberu opravdu pouze to nejlepší, takže tímto se předem omlouvám všem, kteří svůj song na stadionu neuslyší. Fanoušci se však mohou spolehnout, že moje vyjádření k jejich návrhu obdrží v každém případě. Odpovídám vždy na sto procent mailů,“ doplňuje Ivo Spisar, který působí zároveň jako moderátor a sportovní redaktor Radia Haná.

V těchto dnech už se navíc začíná pracovat na vytvoření písně pro nástup hráčů na ledovou plochu a nové gólové sirény. Obojí však bude ke slyšení až při prvním domácím utkání nového ročníku extraligy. Můžeme tedy jen doufat, že gólovou sirénu v Plecharéně budeme poslouchat co nejčastěji.