Pozor, změna začátků domácích utkání s Chomutovem a Zlínem!

Klub
O L O M O U C – V únoru Kohouti konečně odehrají zápas z 18. kola nejvyšší domácí ligy a střetnou se s pražskou Spartou. Domácí utkání s Chomutovem bude živě vysílat ČT Sport, změní se tedy i čas vhození úvodního buly. Začátek zápasu se Zlínem se bude odvíjet od postavení obou týmů v tabulce nejvyšší soutěže.

Domácí utkání s chomutovskými Piráty, které je naplánováno na 19. února, bude v přímém přenosu vysílat ČT Sport. Čas vhození úvodního buly se tedy přesouvá na 17:20. O dva dny později, tedy v úterý 21. února se Kohouti představí na ledě pražské Sparty. Začátek dohrávky 18. kola domácí nejvyšší ligy je naplánován na 18:30. Změna času se zřejmě bude týkat i domácího střetnutí se zlínskými Berany v neděli 26. února. V kolik hodin ale nastoupí Kohouti k duelu se Zlínem se však bude odvíjet od postavení obou týmů v tabulce extraligy. O tom, v kolik bude vhozeno úvodní buly, vás budeme informovat.