Předprodej na atraktivní utkání s Kometou proběhne tradičně v několika termínech

Klub
O L O M O U C – Po dlouhé reprezentační pauze se Kohouti v rámci extraligového utkání představí doma proti brněnské Kometě. Atraktivní duel odstartuje v pátek 2. března od 17:20 a protože se, stejně jako v předchozích vzájemných zápasech očekává vysoká návštěva, i tentokrát proběhne předprodej vstupenek hned v několika termínech. I tentokrát ale bude počet lístků na osobu omezen.

Protože se na utkání s Kometou opět očekává vysoká návštěva, bude termínů předprodeje hned několik. Vstupenky budou v předprodeji na pokladnách zimního stadionu dostupné v následujících termínech:

Pondělí 26. 2. od 15 do 17 hodin

Úterý 27. 2. od 15 do 17 hodin

Čtvrtek 1. 3. od 16 do 17 hodin

Pátek 2. 3. (den utkání) od 15:20 hodin

On-line předprodej vstupenek bude spuštěn od středy 28. 2. od 10 hodin.

Stejně jako v předchozích zápasech s brněnskou Kometou, i tentokrát je počet vstupenek omezen. Maximální počet vstupenek na osobu jsou čtyři kusy.