Prohlášení klubu k pokutám od Disciplinární komise ČSLH

Klub
O L O M O U C – Vedení olomouckého klubu se vyjádřilo ke skutečnostem z utkání proti Litvínovu a Plzni, za které klub HC Olomouc vyinkasoval pokutu v celkové hodnotě 15 000 Kč. Celé vyjádření vedení olomouckého klubu naleznete v článku.

Předem bychom rádi poděkovali všem našim fanouškům, kteří vyšli vstříc prosbě o nevěšení transparentů a vlajek v místech vyhrazených pro partnery klubu. Moc Vám děkujeme a vážíme si Vaší spolupráce.

Bohužel však při posledních dvou domácích utkáních došlo k nekázni fanoušků. Na led byly vhozeny předměty, za což klub obdržel od Disciplinární komise ČSLH pokutu, která dohromady činí 15 000 Kč (5 000 Kč za první incident, 10 000 Kč za druhý). Uvědomte si prosím, že tím poškozujete jen a jen klub, nehledě na to, že může dojít ke zranění hráčů. Při minulém utkání bylo opakovaně vyhlašováno, aby diváci neházeli předměty na led a přesto se tak stalo. Diváka, který na led hodil zapalovač, pořadatelská služba zadržela a nyní bude po něm vymáhaná finanční částka, kterou klub musí zaplatit. Apelujeme na Vás, chovejte se slušně, buďte ohleduplní k ostatním a prosím nevhazujte předměty na led. Vždyť jsme po sedmnácti letech v extralize a v půlce soutěže již máme třetí pokutu za prohřešky fanoušků.
Děkuji Vám za pochopení.

Vedení klubu HC Olomouc