Rodinný den na Bělidlech. Přijďte si zasportovat s Kohouty!

Klub
O L O M O U C – Už za pár dní slaví svůj svátek všechny děti, a tak se Nákupní park Bělidla rozhodl uspořádat Rodinný den. Jako spolupořadatelé byli přizváni i olomoučtí hokejisté, a tak bude na návštěvníky čekat i pět stanovišť s úkoly. Těšit se můžete na dvanáct hráčů A týmu a čtrnáct hokejistů olomoucké mládeže, kteří se na stanovištích budou střídat po dvou hodinách. Sobotní program ale bude mnohem bohatší. Přesvědčit se můžete sami! V sobotu 28. května od 10 do 16 hodin.

První červnový den slaví svůj svátek všechny děti, a tak se trochu v předstihu, v sobotu 28. května od 10 do 16 hodin, před Nákupním parkem Bělidla uskuteční akce s názvem „Rodinný den“. Jako spolupořadatel byl přizván olomoucký hokejový klub, a tak se návštěvníci můžou těšit na pět stanovišť s různými úkoly pod dohledem dvanácti hráčů A týmu a čtrnácti hokejistů olomoucké mládeže.

Vyzkoušet si můžete střelbu na bránu, slalom, hod na cíl, rychlost při přenášení vody nebo procvičit zručnost. Rychlost, přesnost a technická zručnost jsou dovednosti, které potřebují ke své profesi i hokejisté. Hráči se na stanovištích budou střídat vždy ve dvojicích tvořených členem A týmu a mládežnických týmů, a to po dvou hodinách.

Pro soutěžící budou připraveny drobné odměny, během celého dne se můžete s hráči vyfotit nebo si přijít pro podpis. Kromě aktivit pod vedením Kohoutů čekají na návštěvníky i nafukovací atrakce, malování na obličej, pro dospělé pak hennou, pěvecká, taneční a jiná vystoupení, fotokoutek, balónkový klaun, akce k nákupům v NP Bělidla nebo setkání s šestinásobným vítězem rallye Dakar Karlem Lopraisem. Děti se navíc můžou těšit na zmrzlinu zdarma.

Zúčastní se:

A tým – Jakub Herman, Jan Jaroměřský, Jiří Ondrušek, Martin Vyrůbalík, Jiří Řípa, Vilém Burian, Alex Rašner, Adam Zeman, Anatolij Protasenja, Miroslav Holec, David Škůrek, Jakub Matai.

Mládež – Jakub Galvas, Josef Podlaha, Libor Janků, Anagnostis Spatharis, Petr Galuška, Jiří Kališ, Dominik Cach, Dominik Hajšman, Jan Beier, Adam Schejbal, Tobiáš Handl, Tomáš Fajgl, David Štefka, Aleš Václavský.