Rozpis přípravy je tu! Kohouti vyzvou tradiční soupeře i účastníka EBEL

Zuzana Spurná
O L O M O U C – Po téměř čtyřech měsících od posledního utkání minulé sezóny Kohouti na začátku srpna znovu obléknou zápasové dresy. Odstartuje období přípravných utkání, ve kterých se bude hledat především ideální složení. Hanáci letos vyzvou sedm týmů, z toho dva zahraniční. Kromě Jihlavy, Třince, Zlína, Hradce Králové a Pardubic se na olomouckém ledě představí i slovenský Trenčín a maďarský Székesfehérvár.

Přípravné zápasy Kohouti odstartují proti extraligovému nováčkovi z Jihlavy olomoucký led už 1. srpna. O dva dny později vyzvou Hanáci před vlastními fanoušky i třinecké Oceláře. První cesta na kluziště soupeře čeká Olomouc 8. srpna. Jejich cílem bude Zimní stadion Luďka Čajky, kde se postaví Zlínu.

Ve čtvrtek 10. srpna se Kohouti znovu představí doma, kde tentokrát vyzvou Trenčín. Pak parta kolem kapitána Martina Vyrůbalíka znovu sbalí a vyrazí na cesty, aby o pomyslné body zabojovala s královéhradeckým Mountfieldem.

Tím ale nabitý program Mory nekončí. Po jednodenní pauze čeká svěřence trenérské trojice Venera, Tomajko, Moták duel s účastníkem mezinárodní EBEL. Na olomoucký zimní stadion dorazí maďarský Székesfehérvár. Během dalších osmi dnů odehrají Kohouti tři venkovní utkání, a to od 22. do 29. a postupně s Jihlavou, Pardubicemi a Trenčínem.

Přípravná utkání uzavřou Hanáci v poslední prázdninový den, tedy 31. srpna domácím zápasem se zlínskými Ševci.

Všechny domácí zápasy odstartují v 17 hodin!

Kompletní rozpis přípravných zápasů najdete na našem webu.