Soutěžte o vstupenky na utkání proti Hradci Králové!

Klub
O L O M O U C - Předposlední domácí utkání v základní části čeká ve středu na hokejisty olomoucké Mory. Od 18 hodin vyzvou ve své plecharéně Hradec Králové, tedy jednoho z potenciálních soupeřů pro čtvrtfinále play-off. Odpovězte na jednoduchou otázku a získejte dvě vstupenky na utkání zcela zdarma! Celkem se hraje o šest lístků.

Soutěžní otázka

Sezóna 1993/1994, kdy HC Olomouc získal mistrovský titul, je zapsána také v análech hradeckého hokejového oddílu jako neúspěšnější v historii. Kolikáté místo tehdejší klub HC Stadion Hradec Králové v nejvyšší soutěži obsadil?

Odpověď ve formátu KONEČNÉ UMÍSTĚNÍ KLUBU (např.: Třetí místo) posílejte na soutěžní e-mail soutez@hc-olomouc.cz. Do e-mailu nezapomeňte uvést vaše celé jméno a telefonní číslo.

⇒ HC VCES Hradec Králové

Vyhrává dvacátá, čtyřicátá a šedesátá správná odpověď. Každý výherce získá dvě vstupenky. Celkem se tedy hraje o šest lístků.

Uzávěrka soutěže je v úterý 14. února 2012 v 19:00, výherce budeme kontaktovat e-mailem, jména uvedeme také v aktualitách na oficiálním webu klubu. Výherci si své vstupenky následně budou moci převzít na vrátnici zimního stadionu před utkáním, tedy ve středu zhruba od 17:00.

Upozorňujeme, že každý fanoušek smí do soutěže poslat pouze jednu odpověď. V případě, že jich pošle více, budou všechny jeho odpovědi automaticky vyřazeny. Vyřazeny budou také odpovědi, u kterých nebude uvedeno jméno a platné telefonní číslo soutěžícího.

Přejeme vám v soutěži hodně štěstí!