Tomáš Vošvrda vybral design své nové masky!

Redakce
O L O M O U C – Bezmála měsíc jste měli na to, abyste poslali Tomáši Vošvrdovi návrhy na jeho masku v první sezóně, kdy obleče olomoucký dres. Po této době byly brankáři Mory představeny všechny vaše nápady. Z řady z nich se bude na Vošvrdově masce vyjímat návrh Martina Krainy, jenž navíc získává šest vstupenek na libovolná utkání první ligy. Gratulujeme!

Vzhled nové brankářské přilby Tomáše Vošvrdy je odtajněn! Předsezónní olomoucká posila do brankoviště dala fanouškům příležitost navrhnout design jeho nové masky. Z celkem 28 návrhů vybral brankář Mory ten, jehož námět bude ztvárněn do reálné podoby. Autorem vítězného návrhu se stal Martin Kraina. Ten se navíc může těšit na šest vstupenek na zápasy olomouckých Kohoutů.

Mezi inspirační body patřily mimo jiné charakteristické symboly klubu či bojové umění, které má Vošvrda v lásce. Autor vítězného návrhu vykouzlil myšlenku, která vše skloubila dohromady. Na obou stranách masky se vyjímá kohout s boxerskými rukavicemi. Pod ním pak naleznete logo klubu a také číslo 33, jež bude mít “Vošvec“ na dresu.

„Maska s boxujícím kohoutem mě zaujala ze všech nejvíce, přišla mi i docela vtipná. Musím však říct, že pro mě bylo těžké si nakonec ze všech návrhů vybrat. Chtěl bych všem, co se soutěže zúčastnili, moc poděkovat,“ odůvodnil svůj výběr Tomáš Vošvrda.

Vošvrda navíc poodkryl, jak bude vypadat zadní část jeho nové masky. „Zezadu budu mít pravděpodobně moravskou orlici a přezdívku,“ doplnil brankář Kohoutů. Moravská orlice byla častokrát námětem ostatních návrhů.

Všechny poslané návrhy můžete zhlédnout na oficiální facebookové stránce HC Olomouc. Všem, kteří se do této soutěže zapojili, děkujeme. Vítězi gratulujeme!

⇒ Takto vypadá design Vošvrdovy masky pro sezónu 2013/14