Utkání s Hradcem Králové je kvůli kalamitě odloženo

Klub
O L O M O U C - Středeční utkání 49. kola mezi HC Olomouc a HC VCES Hradec Králové je kvůli sněhové kalamitě odloženo. Hradečtí hokejisté zůstali stát se svým autobusem u Svitav v dopravní zácpě. Po několika desítkách minut čekání museli svůj autobus otočit, neboť by se klání nestihlo zahájit ani po hodinové čekací době. Náhradní termín duelu bude teprve určen, pravděpodobně se však bude hrát v pátek 17. února od 18 hodin.

Veškeré již vydané vstupenky na středeční duel budou samozřejmě platit i v náhradním termínu. V platnosti zůstávají permanentky a volné vstupenky.

Fanoušci, kteří vyhráli vstupenky v soutěži na webu HC Olomouc, o svou výhru samozřejmě také nepřijdou. Lístky si mohou vyzvednout na vrátnici zimního stadionu hodinu před začátkem zápasu v náhradním termínu.

O definitivním náhradním termínu vás budeme informovat.

Fanouškům HC Olomouc se omlouváme za komplikace.