⇒ Patrik Vrána

Dvaadvacetiletý obránce Patrik Vrána přišel do Mory z Piešťan až v lednu 2012. Vidět ovšem příliš nebyl. V základní části nastoupil do sedmi zápasů a nepřipsal si v nich žádný kanadský bod. Velmi blízko však byl hned při svém prvním zápase na ledě Kadaně, kde bombou z mezikruží trefil břevno.

V play-off potom sice s týmem na zápasy jezdil, ale pouze zahříval střídačku v roli náhradníka a do statistik mu nepřibyl ani jeden start.

V Olomouci v sezóně 2011/2012: 7 zápasů, 0 gólů, 0 asistencí, +/- bodování -3, 4 trestné minuty.

⇒ Michal Pšurný

Šestadvacetiletý útočník Michal Pšurný byl v základní části třetím nejproduktivnějším hráčem Mory. Ve 49 startech dal dohromady 32 kanadských bodů (7 gólů + 25 asistencí).

Vyřazovací boje mu však vůbec nevyšly. Ve dvanácti zápasech se bodově neprosadil.

V Olomouci v sezóně 2011/2012: 61 zápasů, 7 gólů, 25 asistencí, +/- bodování +10, 24 trestných minut.

⇒ Radim Haas

Jednadvacetiletý forvard Radim Haas, který patří Havířovu, přišel na Hanou v létě 2010. Ve své první sezóně nastupoval především za juniorku, více šancí v áčku dostal až v právě skončeném prvoligovém ročníku.

Ve 27 zápasech nasbíral Haas 9 bodů za gól a osm asistencí. V play-off přidal mladý útočník ještě jeden start. Jedinou branku za áčko Mory vstřelil při utkání proti Šumperku.

Radimovi však patří velké poděkování především za práci v juniorce, které výrazně dopomohl v sezóně 2010/2011 k důležité záchraně.

V Olomouci v sezóně 2011/2012: 28 zápasů, 1 gól, 8 asistencí, +/- bodování +7, 2 trestné minuty.

Aktuálně na webu
Na druhé straně mantinelu: Marketingový manažer Mario Cartelli

O L O M O U C – V minulých sezónách jsme vám v rámci rubriky „Helmu dolů!“ představili hráče tak, jak je neznáte. Nyní přišla řada na ty, na které není tolik vidět, pro olomoucký klub jsou ale velmi důležití. Jako první přijal pozvání k rozhovoru bývalý obránce Mory Mario Cartelli, který vyměnil brusle a hokejku za kancelářský stůl a počítač. Co ho k takovému rozhodnutí vedlo? Co by klubu přál do budoucna a jaké jsou jeho plány?

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2015 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej