⇒ Patrik Vrána

Dvaadvacetiletý obránce Patrik Vrána přišel do Mory z Piešťan až v lednu 2012. Vidět ovšem příliš nebyl. V základní části nastoupil do sedmi zápasů a nepřipsal si v nich žádný kanadský bod. Velmi blízko však byl hned při svém prvním zápase na ledě Kadaně, kde bombou z mezikruží trefil břevno.

V play-off potom sice s týmem na zápasy jezdil, ale pouze zahříval střídačku v roli náhradníka a do statistik mu nepřibyl ani jeden start.

V Olomouci v sezóně 2011/2012: 7 zápasů, 0 gólů, 0 asistencí, +/- bodování -3, 4 trestné minuty.

⇒ Michal Pšurný

Šestadvacetiletý útočník Michal Pšurný byl v základní části třetím nejproduktivnějším hráčem Mory. Ve 49 startech dal dohromady 32 kanadských bodů (7 gólů + 25 asistencí).

Vyřazovací boje mu však vůbec nevyšly. Ve dvanácti zápasech se bodově neprosadil.

V Olomouci v sezóně 2011/2012: 61 zápasů, 7 gólů, 25 asistencí, +/- bodování +10, 24 trestných minut.

⇒ Radim Haas

Jednadvacetiletý forvard Radim Haas, který patří Havířovu, přišel na Hanou v létě 2010. Ve své první sezóně nastupoval především za juniorku, více šancí v áčku dostal až v právě skončeném prvoligovém ročníku.

Ve 27 zápasech nasbíral Haas 9 bodů za gól a osm asistencí. V play-off přidal mladý útočník ještě jeden start. Jedinou branku za áčko Mory vstřelil při utkání proti Šumperku.

Radimovi však patří velké poděkování především za práci v juniorce, které výrazně dopomohl v sezóně 2010/2011 k důležité záchraně.

V Olomouci v sezóně 2011/2012: 28 zápasů, 1 gól, 8 asistencí, +/- bodování +7, 2 trestné minuty.

Aktuálně na webu
Byla to taková holomajzna, vrací se k první přípravnému duelu Jakub Matai

T Ř E B Í Č – První přípravné utkání? To bývá pokaždé křest ohněm, hokejisté spíše bojují sami se sebou, než se soupeřem. Olomoučtí poprvé jako „extraligový“ celek nastoupili v zápasových dresech, aby vyzvali Třebíč. Mora na svého soka ztrácela tři góly, ve třetí části sice zabojovala, ale prohru odvrátit nedokázala. „Takové zápasy ještě budou, pak to bude lepší a lepší,“ myslí si Jakub Matai.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej