Vstupenky na play-off: Akce pro permanentkáře

Klub
O L O M O U C - Už za pár dní začne pro olomoucké hokejisty nejdůležitější část sezóny – play-off. Prožijte i vy dramatické a neopakovatelné boje na zimním stadionu společně s týmem Mory. Kupte si vstupenky v předprodeji! Pokud máte permanentku, můžete na vyřazovací boje se slevou.
⇒ Vstupenky na play-off

Vstupenky na play-off budou v prodeji za 80 Kč. Děti do 10 let v doprovodu rodičů mají vstup zdarma.

Pokladny zimního stadionu budou otevřeny vždy hodinu a půl před zápasem. Přijďte proto na zimní stadion s dostatečným předstihem, abyste se vyhnuli frontám.

Na play-off neplatí permanentky, naopak volné vstupenky a VIP vstupenky zůstávají v platnosti.

Akce pro permanentkáře

Všichni držitelé permanentních vstupenek mohou využít věrnostní akci. Při zakoupení vstupenky na první čtvrtfinálový zápas (hraný v pátek 18. února od 18:00) dostanete vstupenku na druhý čtvrtfinálový zápas (hraný o den později, v sobotu 19. února od 17:00) zdarma.

Tato akce platí pouze pro držitele permanentek na sezónu 2010/2011, všichni zájemci o akci si musí vstupenky přijít vyzvednout v předprodeji na sekretariát klubu, na pokladnách nebude akce k dispozici.

Vstupenka zdarma vám bude vydána na základě zakoupení vstupenky na páteční zápas a prokázání se permanentní vstupenkou. Každý držitel sezónní vstupenky může tuto akci využít pouze jednou.

Předprodej na play-off

Předprodej vstupenek na play-off pro permanentkáře i pro další zájemce bude probíhat na sekretariátu klubu (v kancelářích, vchod z vestibulu u vránice a u baru Skleněnka). Předprodej pro všechny ostatní zájemce bude probíhat na pokladnách zimního stadionu, to vše v těchto termínech:

Středa 16. února: 9:00 – 11:00 na sekretariátu klubu a od 16:00 – 18:00 na pokladnách zimního stadionu
Čtvrtek 17. února: 9:00 – 11:00 na sekretariátu klubu a od 16:00 – 18:00 na pokladnách zimního stadionu
Pátek 18. února: 9:00 – 11:00 na sekretariátu klubu

Užijte si dramatické vyřazovací boje s HC Olomouc. Mora vás potřebuje!