Vyjádření generálního manažera ke Konrádovi a výkonu rozhodčích v utkání se Zlínem

Klub
O L O M O U C – Vedení olomouckého klubu se rozhodlo vydat oficiální vyjádření týkající se Branislava Konráda. Generální manažer Erik Fürst potvrdil, že byla s olomouckým brankářem podepsána tříletá smlouva. Vedení HC Olomouc bylo ale také velmi nespokojeno s výkonem rozhodčích v domácím utkání se Zlínem, a tak byla podána stížnost.

Konrád prodloužil smlouvu

Příchod Branislava Konráda před letošní sezónou se ukázal jako velmi dobrý tah olomouckého klubu. Slovenský brankář se může pyšnit výbornými statistikami. Konrád zasáhl do šestnácti utkání, v nichž si drží úspěšnost na 91,67 %. Před pár dny se objevily informace, že se vedení HC Olomouc rozhodlo nabídnout osmadvacetiletému brankáři smlouvu i pro následující sezóny. Teprve nyní je ale vše oficiálně potvrzené. „S Braněm jsme podepsali tříletou smlouvu. Za určitých podmínek však může v případě nabídky z KHL před začátkem třetího roku odejít,“ potvrdil spekulace generální manažer Erik Fürst.

Stížnost na výkon rozhodčích v utkání se Zlínem

Generální manažer byl ale velmi nespokojen s výkonem rozhodčích v zápase 20. kola hraném na domácím stadionu proti PSG Zlín. Na rozhodčí tak byla podána stížnost. „Minimálně za dobu, po kterou jsme v extralize, jsem neviděl tak špatný výkon rozhodčích. Z mého pohledu to bylo strašně špatně odpískané utkání na obě strany. Už jsem si na výkon rozhodčích stěžoval a myslím, že s takovými výkony by tato dvojice extraligu pískat neměla. Bohužel jsem panu Úlehlovi nestačil popřát hezkou letní dovolenou, protože doufám, že minimálně do příští sezóny ho neuvidím pískat utkání HC Olomouc,“ dodal na adresu rozhodčích.