Vyplňte dotazník a hrajte o poukázku do Fanshopu!

Redakce
O L O M O U C – Poukázka do Fanshopu HC Olomouc v hodnotě 500 Kč může být vaše jen za to, že vyplníte dotazník tykající se webu, sociálních sítí a online komunikace klubu pro účely bakalářské práce jednoho z našich fanoušků! Vyplněním dotazníku také máte možnost dát najevo svůj názor, který určitě zohledníme při budoucí tvorbě stále nového obsahu pro vás, naše fanoušky.

Vážení fanoušci olomouckého klubu,

jmenuji se Josef Kramář a připravil jsem si pro Vás, fanoušky Mory, tento dotazník. Momentálně jsem studentem VŠE v Praze a tento semestr bych měl ukončit své bakalářské studium. Jelikož jsem stejně jako drtivá většina z Vás dlouholetým fanouškem Kohoutů, rozhodl jsem se pro svou závěrečnou práci využít právě tento klub. Budu rád, pokud mi vyplněním dotazníku pomůžete k úspěšnému dokončení práce, a také doufám, že klub tento dotazník (potažmo moji práci) bude moci do budoucna využít ke zkvalitnění svých služeb směrem k Vám (nám). Tak vstaňte všeci Moravané… :)

DĚKUJEME ZA ZÁJEM, PRŮZKUM BYL UKONČEN.

Pozn. redakce: Pokud máte zájem soutěžit o dárkový poukaz do Fanshopu HC Olomouc v hodnotě 500 Kč, vyplňte v poslední volitelné otázce e-mail, na kterém vás pan Kramář bude moci kontaktovat v případě výhry. Tato otázka je však zcela dobrovolná a svůj e-mail poskytnout nemusíte, pokud nechcete. Zbavujete se tak ale možnosti účastnit se soutěže.