Hráč, který dříve působil v australských klubech Black Town Flyers a Sydney Ice Dogs, vyrazil do Evropy dále rozvíjet svůj talent. V seniorské extralize, ale i při mezinárodním Spengler Cupu dokázal, že je perspektivní.

⇒ Nathan Walker

V extralize nastoupil Walker v letošní sezóně do 33 zápasů, ve kterých si připsal celkem devět kanadských bodů (4 + 5). V juniorské nejvyšší soutěži v dresu Vítkovic pak Australan nasbíral ve 13 startech dokonce 20 bodů (14 + 6).

Walker není jen prvním Australanem v Olomouci, ale i prvním hráčem tohoto občanství v české extralize. V roce 2011 se stal nejlepším hráčem Austrálie na seniorském MS divize II, vstřelil na něm 4 góly, na další dva přihrál, v +/- bodování byl nejlepším hráčem týmu, a výrazně tak pomohl k postupu Austrálie do divize I.

Narodil se v únoru 1994 v Cardiffu ve Walesu, ve svých dvou letech se přestěhoval do Austrálie, kde nejprve začínal s ragby, následně ale dostal přednost lední hokej.

FOTO: hc-vitkovice.cz

Související články

 
Aktuálně na webu
FOTO: Rodinný den přilákal téměř 500 dětí! Byla to skvělá akce, shodli se Kohouti

FOTO: Rodinný den přilákal téměř 500 dětí! Byla to skvělá akce, shodli se Kohouti

 

O L O M O U C – Poslední květnová sobota se nesla v duchu oslav blížícího se Mezinárodního dne dětí. Kohouti se stali spolupořadateli Rodinného dne před Nákupním parkem v Bělidlech, který přilákal velké množství návštěvníků. Olomoučtí hráči si připravili pět stanovišť, kde si děti mohly vyzkoušet své dovednosti. Pod dohledem Hanáků si tak zasoutěžilo více než 450 dětí. Některé dokonce opakovaně. Návštěvníci se mohli setkat s 25 hráči olomouckého klubu.

 
Servis
 

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2016 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej