Nábor dětí

Nábor do oddílu ledního hokeje pro chlapce narozené v roce 2010 a mladší

Hokejový klub HC Olomouc pořádá nábor pro chlapce narozené v roce 2010 a mladší. Tréninky probíhají pod dohledem kvalifikovaných trenérů klubu.

Na první trénink stačí, když budete mít jakoukoliv helmu, brusle a rukavice (například lyžařské).

V případě zájmu se chlapci mohou stát členy základny HC Olomouc a získat tak plno výhod (výborný kolektiv, možnost reprezentovat své město v nejrychlejší a nejpopulárnější hře u nás, zdarma vstup na mistrovská utkání Tipsport extraligy a na veřejné bruslení).

Chlapci nemusí umět bruslit, to je naučíme my! V případě zájmu může klub zapůjčit hokejovou výstroj.

Kontaktujte nás na telefoním čísle 775 999 940.

Tréninky se konají na zimním stadionu v Olomouci, Hynaisova 9a.

Přihláška do přípravky

chlapec     dívka
  mateřská škola     základní škola

Společnost HC Olomouc, s.r.o. se zavazuje využít poskytnutá osobní data pouze ke své vnitřní potřebě. Osobní údaje každého odpovídajícího požívají ochrany podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění.