1. kolo, čtvrtek 8.9.2011, K&K Pneu aréna, Havířov
HC AZ Havířov 2010
HC Olomouc
Třetiny 2:2, 1:1, 0:1
Branky a nahrávky: 4. Školoud (Kotala), 17. Klečka (Synek, Sonnek), 31. Školoud (Stanislav) – 16. Konečný (Beták, Augustin), 19. Bauer (Hánl, Paksi), 26. Augustin (Brančík, Konečný), 55. Peštuka (Jergl A.). Rozhodčí: Schmejkal – Barteček, Moravec. Vyloučení: 4:3, navíc TS pro HAV i OLO. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Střely na bránu: 30:42. Diváci: 150. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:4.
HC AZ Havířov 2010: Tomšů – Graca, Flamík, Bureš, Ryška, Weisser, Potočný, Gawlas, Kóoš, Kotala, Vyčesaný, Školoud, Klečka, Stanislav, Sonnek, Kasperlík, Synek, Formánek, Staš, Lenomar.
HC Olomouc: Řoutil – Ziegler, Pšeja, Paksi, Peštuka, Jergl A., Hánl, Ostřanský, Bauer, Rašner, Fibrich, Nedopil, Brandýs, Nesvadba, Brančík, Majer, Konečný, Vrabel, Beták, Augustin, Hradil P.

Hanáci museli dvakrát dotahovat jednogólové manko. "Do Havířova jsme jeli s tím, že chceme získat tři body. Dvakrát jsme prohrávali, ale ustáli jsme to. Po první části bylo skóre 2:2, na konci jsme ale mohli ze samostatného nájezdu skórovat," uvedl trenér Mory Luděk konopčík.

"Ve druhé třetině jsme byli lepším mužstvem, pouze jedna chyba nás připravila o vedení. V poslední části se hrálo vabank, pět minut před koncem jsme dali na 4:3 a vítězství jsme si pohlídali, i když domácí hráli přes minutu power-play," popsal trenér Hanáků první ostré utkání v sezóně.

Mladíci Mory by tak měli ještě zlepšit koncovku. Kdyby využili více šancí, nemuseli se v závěru strachovat o vítězství. "Byli jsme takoví nedůrazní. Vytvořili jsme si hodně šancí. My jsme jich ale měli víc, zasloužili jsme si minimálně o ten jeden gól vyhrát," uzavřel lodivod olomoucké střídačky.

Autor: oku

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej