Report ze zápasu OLO vs. KOU (4:1)

(2:1, 2:0, 0:0)

HCM Warrior Brno

V páté minutě šli mladíci Mory do vedení, když se individuálně prosadil bekhendovou kličkou Martin Hes. Warrior ale vzápětí srovnal, v chumlu před gólmanem Srokou se nejlépe a nejrychleji zorientoval Jan Dufek.

Za čtyři minuty už Olomouc zase vedla, Nesvadba vyslal Robina Medka, a ten se nemýlil. Olomouc poté převzala iniciativu a potvrzovala proti nováčkovi soutěže roli favorita.

Ve druhé části pak svěřencům Kamila Přecechtěla pomohly přesilové hry, ve kterých hned dvakrát skórovali. V osmadvacáté minutě doklepl touš do sítě Jiří Horák. Za dvě minuty pak našel Pavlovský Tomáše Šoustala, a ten měl už lehkou úlohu.

Třetí část už žádný další gól nenabídla. Olomouc tak podruhé v sezóně vyhrála a do tabulky si připsala další tři body.

OHLASY

Luděk Konopčík (HC Olomouc): Kluci odehráli slušné utkání. Byli předem na tohoto soupeře upozorňováni, protože ve Vítkovicích odehráli dobrý zápas, tak aby ten s Brnem naopak nepodcenili. Soupeř měl slušný první útok a na začátku druhé třetiny nás dokázal potrápit. Naši hráči ale k utkání přistoupili zodpovědně, takže jsme zaslouženě vyhráli.