Report ze zápasu OLO vs. BRE (25:1)

25:1

(8:0, 12:0, 5:1)

HC Břeclav

Mladší dorost vstoupil do nové sezony ve velkém stylu. Již od úvodních minut prvního zápasu dával najevo svou dominanci. Již ve třetí minutě se prosadil Jan Tichý, který jen v úvodní periodě přidal do klece soupeře ještě další dva přesné zásahy. Druhou branku utkání přidal Matěj Tomajko povedenou střelou nad lapačku. Mezi střelce se v první třetině zapsali ještě Ondřej Tichý, Jakub Zembol a Ondřej Pokorný, první jmenovaný si připsal dvě branky. Po první třetině si tak Kohouti odnesli do kabin osmibrankový náskok.

Ve druhé třetině se zdálo, že gólostroj Hanáků se o něco zpomalil – první branka prostřední periody padla v její šesté minutě, když se prosadil Viktor Pelíšek. Nepopulární „desítku“ Břeclavi nadělil Matěj Tomajko, který se v utkání prosadil celkem šestkrát. Svou chvíli slávy si užili ve druhé třetině i Aleš Poledna, Matyáš Fasner, Adam Havel, Dan Píchal, Viktor Pelíšek a Ondřej Pokorný, když Kohouti v závěrečných dvou minutách zcela rozebrali hostující celek a vsítili pět branek.

V úvodní minutě třetí třetiny se zásahu dočkali i Lvi, když za Běhala dostal puk Michal Jurica. Ale to bylo ze strany hostujícího celku vše. Olomoučtí oproti tomu přidali ještě dalších pět branek a do nové sezony vstoupili vysokým vítězstvím 25:1.