43. kolo, pátek 2.3.2012, ČEZ Arena Pardubice
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
HC Olomouc
Třetiny 2:1, 0:2, 0:0
Branky a nahrávky: 1. Veselý J. (Bureš), 20. Veselý J. – 4. Ostřanský (Rašner), 24. Jergl A. (Vrabel), 25. Hradil P. TS. Rozhodčí: Kareš – Novák, Macháč. Vyloučení: 4:6, navíc TS pro OLO. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 45:28. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3.
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Stibůrek – Kubín, Divecký, Kalous, Chvojka, Polák, Veselý J., Kysela, Žemlička, Moravec, Zelinger, Bureš, Pilný, Petira, Schneider, Havel, Řezníček, Kracík.
HC Olomouc: Motálek – Pavlovský, Vrabel, Horák R., Zeigler, Beták, Paksi, Vrána M., Jergl A., Medek, Majer, Rašner, Pšeja, Brandýs J., Konečný M., Ostřanský, Hradil P, Bauer, Nesvadba, Augustin, Nedopil.

Reportáž není k dispozici.
Autor:

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2014 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej