Profil

Karolina Martinková

Narozena: 1994

Oblíbené hokejové kluby: HC Olomouc a SKA Petrohrad

Oblíbení hráči: Petr Čajánek, Jakub Bartoň, Alexandr Svitov, Denis Denisov, Jevgenij Arťuchin.

Koníčky, záliby: Většinu svého volného času věnuji hokeji, hraní počítačových her a četbě. Ráda si zajdu do kina nebo si pustím nějaký seriál.

Na práci mě baví: Lov na „perfektní snímek“ a kontakt s hráči, jejich reakce na to, že jsou v záběru. Taky jejich následné názory na fotky, které často opravdu pobaví.

Jak jsem se dostala k hokeji: Doma se vždycky koukalo na zápasy reprezentace, ale opravdu mě to chytlo až díky mé nejlepší kamarádce.

Největší hokejový zážitek: Možnost fotit trénink Atlantu Mytišči přímo ze střídačky.

Největší zážitek spojený s redakcí: Momenty okamžitě po postupu do extraligy, kdy jsem fotila přímo na ledě všechny ty emoce. Diváci na tribunách bouřili a ta atmosféra byla neuvěřitelná.