Termín: sobota 13. února 2016 od 19:30 hod.
Místo: NH Collection Olomouc Congress

Představení akce:
I. Společenský večer HC Olomouc se uskuteční v hotelu NH Collection Olomouc Congress, jako poděkování za podporu a spolupráci v roce 2015, kdy náš klub oslavil 60. výročí od svého založení. Půjde o jedinečnou možnost potkat se s hráči, vedením klubu, města a kraje, obchodními partnery, ale třeba i s bývalými hráči, kteří se výrazně zapsali do historie klubu. Akce počítá se zájmem fanoušků, proto bude využita maximální kapacita míst k sezení stolového uspořádání všech sálů hotelu.

Program:
Program proběhne na pódiu sálu Evropa, kde bude i taneční parket. V sále Madrid potom bude probíhat projekce programu.
Celým večerem bude provázet moderátor a bavič Zdeněk Izer. Představí se vám populární slovenská skupina Peter Bič Project, těšit se můžete na mikromagii Štěpána Šmída. Po celý večer bude v sále Evropa k tanci i poslechu hrát plesová kapela Kolorez a po půlnoci i The RockSet revival. Bohatý doprovodný program bude doplněn o tombolu a dražbu, jejíž výtěžek poputuje na konta Společnosti pro ranou péči a Tyflocentra, které náš klub podporuje. Na závěr programu je připraveno překvapení.

Vstupenky a jejich rezervace:
Cena vstupenek je odstupňována dle sálů hotelu (viz níže). V ceně vstupenky je místo v sále a bohatý raut. Přednostní právo na nákup vstupenky mají držitelé zakoupených permanentek na sezónu 2015 / 2016 a to až do 1. 2. 2016. Rezervovat vstupenky si můžete na emailu m.cartelli@hc-olomouc.cz . Do emailu prosím uvádějte vaše jméno, telefonní číslo, počet osob a sektor, řadu a sedadlo Vaší permanentky. Rezervace je platná až po emailovém potvrzení ze strany klubu. Vstupenky bude možné zakoupit až do vyprodání kapacity.

Sál Evropa: 1. patro, 490 míst k sezení, 900 Kč / osoba
Madrid: 1. patro, 160 míst k sezení, 800 Kč / osoba

Aktuálně na webu
FOTO: Hokejisté se účastnili štafety na vozíčku a besedy

O L O M O U C – Zástupci HC Olomouc se účastnili vozíčkářské štafety a besedy na veletrhu Moravia Sport Expo. Ty jsou součástí bohatého doprovodného programu olomouckého půlmaratonu, který se letos koná již posedmé. Akce se účastnili brankářka Blanka Škodová, obránce Petr Mader a hráči A-týmu Jiří Ondrušek, Aleš Jergl a Marek Laš.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2016 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej