Termín: sobota 13. února 2016 od 19:30 hod.
Místo: NH Collection Olomouc Congress

Představení akce:
I. Společenský večer HC Olomouc se uskuteční v hotelu NH Collection Olomouc Congress, jako poděkování za podporu a spolupráci v roce 2015, kdy náš klub oslavil 60. výročí od svého založení. Půjde o jedinečnou možnost potkat se s hráči, vedením klubu, města a kraje, obchodními partnery, ale třeba i s bývalými hráči, kteří se výrazně zapsali do historie klubu. Akce počítá se zájmem fanoušků, proto bude využita maximální kapacita míst k sezení stolového uspořádání všech sálů hotelu.

Program:
Program proběhne na pódiu sálu Evropa, kde bude i taneční parket. V sále Madrid potom bude probíhat projekce programu.
Celým večerem bude provázet moderátor a bavič Zdeněk Izer. Představí se vám populární slovenská skupina Peter Bič Project, těšit se můžete na mikromagii Štěpána Šmída. Po celý večer bude v sále Evropa k tanci i poslechu hrát plesová kapela Kolorez a po půlnoci i The RockSet revival. Bohatý doprovodný program bude doplněn o tombolu a dražbu, jejíž výtěžek poputuje na konta Společnosti pro ranou péči a Tyflocentra, které náš klub podporuje. Na závěr programu je připraveno překvapení.

Vstupenky a jejich rezervace:
Cena vstupenek je odstupňována dle sálů hotelu (viz níže). V ceně vstupenky je místo v sále a bohatý raut. Přednostní právo na nákup vstupenky mají držitelé zakoupených permanentek na sezónu 2015 / 2016 a to až do 1. 2. 2016. Rezervovat vstupenky si můžete na emailu m.cartelli@hc-olomouc.cz . Do emailu prosím uvádějte vaše jméno, telefonní číslo, počet osob a sektor, řadu a sedadlo Vaší permanentky. Rezervace je platná až po emailovém potvrzení ze strany klubu. Vstupenky bude možné zakoupit až do vyprodání kapacity.

Sál Evropa: 1. patro, 490 míst k sezení, 900 Kč / osoba
Madrid: 1. patro, 160 míst k sezení, 800 Kč / osoba

Aktuálně na webu
Junioři odehráli první přátelský zápas. Rozhodovalo se až v závěru

O L O M O U C – V prvním přípravném zápase před novou sezónou vyzvali junioři na vlastním ledě Hradec Králové. Mountfield odehrál své první přátelské utkání už o den dříve, na tempu hry to ale příliš znát nebylo. Během prvních dvaceti minut branka nepadla, naopak na trestných lavicích bylo poměrně plno. Na začátku prostřední části však otevřel skóre Beier. Hosté ale na začátku třetí třetiny srovnali, v závěru utkání pak dvěma góly rozhodli o výsledku.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2016 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej