Aktuálně na webu
Rodinný den na Bělidlech. Přijďte si zasportovat s Kohouty!

O L O M O U C – Už za pár dní slaví svůj svátek všechny děti, a tak se Nákupní park Bělidla rozhodl uspořádat Rodinný den. Jako spolupořadatelé byli přizváni i olomoučtí hokejisté, a tak bude na návštěvníky čekat i pět stanovišť s úkoly. Těšit se můžete na dvanáct hráčů A týmu a čtrnáct hokejistů olomoucké mládeže, kteří se na stanovištích budou střídat po dvou hodinách. Sobotní program ale bude mnohem bohatší. Přesvědčit se můžete sami! V sobotu 28. května od 10 do 16 hodin.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2016 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej