Aktuálně na webu
FOTO, VIDEO: Áčko Mory první den na ledě, trénovaly všechny posily

O L O M O U C – Už je to opět tady! Olomouckým zimním stadionem zase duní mantinely po odrazech puků, které ze svých čepelí střílí hokejisté Mory. Kouč Zdeněk Venera přivítal v prvním dni na ledové ploše celkem 28 hráčů včetně všech posil, chyběla jen trojice Rašner, Skrbek a Řípa. Do prvního přípravného utkání, v němž se Mora střetne s Jihlavou, zbývá Kohoutům osm dní. Podívejte se na fotky a video z prvního dne na ledě.

Servis

Klub     A-tým     Zápasy     Mládež     Sledge     Marketing     Vstupenky     Stadion     Fanzóna     Archiv

Copyright © 2010-2016 HC OLOMOUC, s.r.o. & eSports.cz, s.r.o.  | Informace o autorských právech  | RSS
Zakłady Unibet  | Ricevitoria Bet-at-home | Energetický audit  | Hokejové tašky | Vsaďte si na hokej