PRESS info

Novinářské akreditace na přípravné zápasy a utkání extraligy 2017/2018

Vyberte si: Akreditace na celou sezonu Akreditace na jednotlivé zápasy

Místa pro novináře

Akreditovaní novináři s akreditací typu "PRESS A" mají nárok na místo na tribuně v sektoru B1, řada 14. Akreditované osoby s akreditací typu "PRESS B" nemají nárok na místo na tribuně. V případě malého počtu akreditovaných osob typu "PRESS A" mohou akreditované osoby typu "PRESS B" zaujmout místo na tribuně vyhrazené pro "PRESS A".

Místa pro fotografy

Akreditovaní fotografové s akreditací typu "PHOTO PASS A" mají nárok využít prostor mezi střídačkami, nejvýše však tři fotografové stojící u mantinelu. Dále mají právo využít míst k focení kolem ledové plochy k tomu určených. Akreditovaní fotografové s akreditací typu "PHOTO PASS B" nemají nárok využít prostor mezi střídačkami. Mají ale právo využít míst k focení kolem ledové plochy k tomu určených. Všichni akreditovaní fotografové jsou povinni nosit vesty, které obdrží při vstupu na stadion. Dále jsou fotografové fotící z míst u mantinelu povinni v zájmu bezpečnosti nosit helmu.

Připojení na internet

Na zimním stadionu funguje bezplatné a nezaheslované wi-fi připojení. Připojení provozuje firma ONYX engineering.

MIX zóna

MIX zóna pro rozhovory s domácími hráči je v tunelu mezi střídačkami. Akreditované osoby se po skončení zápasu dostanou do prostorů MIX zóny přes domácí střídačku. MIX zóna hostujícího týmu zůstává stejně jako v předchozích sezónách v prostoru před kabinou hostů.

Tisková konference

Tisková konference probíhá ve VIP prostorech, v zasedací místnosti několik minut po každém extraligovém utkání. Do zasedací místnosti se dostanete z hlavního vestibulu zimního stadionu u vrátnice. Při vstupu na tiskovou konferenci se musíte prokázat press kartou udělenou HC Olomouc. Během přátelských zápasů se tiskové konference nekonají, trenéry obou týmů je ale možné zastihnout v příslušných MIX zónách.

Vyzvednutí akreditace

Po schválení bude Vaše akreditace (vstupenka) nachystána na Vaše jméno u vchodu pro PRESS (vedle vrátnice) zimního stadionu 1 hodinu před začátkem daného zápasu.